Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a családi kapcsola...

Normális ez a családi kapcsolat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem.. Van egy húgom és egy nővérem akik egész álló nap b*szogatnak, és ha visszaszólol nekik anyáék elkezdenek velem ordibálni hogy merek beszólni nekik és tudja hogy ők mit mondanak nekem. Sőt, anya mondta is hogy nyugodtan csinálják. Anya k*rvának nevezett semmiért és hozzátette hogy jobb lett volna ha meg se születek. És mikor szakítottam a barátommal mindig jött oda hogy szegény fiú így szegény fiú úgy persze engem nem sajnált csak beszólogatni tudott. 15/l

2016. jan. 5. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom minden szülő azt fogja mondani, hogy ő minden gyerekét egyformán szereti, de az igazság az, hogy minél nagyobb a család annál jobban egyik-másik gyerekre kevesebb figyelem, törődés jut. nem feltétlenűl azért mert nem szeretik, talán csak mert nincs rá elég idő. Amikor azt mondja, h jobb lett volna ha meg sem születsz én a helyedben rákérdeztem volna hogy miért. Általában ilyen eset az olyan családokban fordul elő, ahol nem édes testvérek vannak. De sztem azt te leírtad volna. Pontosan mit mondanak neked? És miért? Azért próbáld megkeresni magadban is a hibát néha, hátha talán valamiben igazuk van. (persze itt nem a k.rvára gondolok) Meg mennyire gyakran csinálják? Nem túlzol picit, h egész nap? Milyen idősek a tesók? A lányok általában jól kijönnek egymással. Kisebb koromba én is folyton veszekedtem a tesommal, szidtuk egymást rendesen, a szülők hol szoltak hol nem. Úgyse lett volna sok értelme. Inkább az okot keresd meg, és próbálj velük kedves lenni, besegiteni. Ha nem segít egyszerűen csak ne foglalkozz velük és kész. Azért én a helyedben főleg anyukádnak a viselkedésének az okát deriteném ki. Ahogy leírod inkább ő cukkolja fel a tesóidat is, akiknek lehet semmi bajuk, csak jól szórakoznak rajta. Egy szülő azért nem szokta azt mondani, h meg se születtél volna. Ez elég ritka. Arról nem is beszélve, hogy ő is dönthetett volna úgy, hogy nem vállal. Bocsi de van abortusz, meg inkubátor. Akkor nem mondott le rólad akkor most mi a probléma forrása? Suliban nincsenek más problémák? Magatartás, tanulás stb. A fiuval kapcsolatban meg nem értem. Ha annyira rossznak gondol, és a fiut sajnálja, akkor azt mondta, volna h szerencsés fiú, h megszabadult tőled (bocsi) Így nekem úgy hangzik, inkább, hogy szegény fiú nem tudja mit vesztett el. De itt sem írod, h miért szakítottál vele. Lehet annak is van előzménye. Ha túl sok pasi van körülötted, gyakran váltasz barátot akkor könnyen mondják, h "k..rva" Ez is lehet egy indok, amiért annak nevezett, vagy amikor ezt mondják kérdezz rá, hogy miért is vannak rólad ilyen véleménnyel. Ha valós az indok előbb utóbb mérgükben úgyis kimondják, ha nem akkor meg valahogy próbálj meg velük beszélni. Nem lesz könnyű, de lépni kell benne valamit. magától nem oldódik meg semmi.
2016. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérdezd meg anyukádat hogy miért viselkedik így,mintha NEM IS A LÁNYA LENNÉL?a
2016. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!