Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tökéletes a kapcsolatotok a...

Tökéletes a kapcsolatotok a férjetekkel - kivéve a szexet. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt, 9 éve vagyunk házasok. Lelkileg minden tökéletes, félszavakból is megértjük egymást, mindenben támogat, figyelmes, jó apa, stb. De sajnos a szex egyrészt kevés, másrészt lapos.

Igen, próbáltam vele már erről beszélni, olyankor 1-2 hónapig jobb, aztán visszatérünk a kevéshez és a rutinszexhez. Ő alapvetően ilyen, a kapcsolatunk elejétől kezdve.


2016. jan. 11. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha régóta ilyen, akkor miért vagy vele? Ezt a dolgot vele kell megbeszélned, nem pedig itt feltenni a kérdést, hogy mit tegyél. Lehet neki a szex nem olyan fontos, mint neked. Vagy például, ha dolgozik, elfárad, azért nincs kedve hozzá...vagy azért lapos. Nem akar elutasítani, s inkább laposan, de megadja azt, amire vágysz. Próbáljatok szerepjátékokat, intim társasjátékot, vagy tedd fel neki azokat a kérdéseket, melyek ezen a téren foglalkoztatnak. Fontos az is, hogy megfelelő alkalom legyen a beszélgetésre is, ne akkor támadd le, mikor látod, hogy sok, kismillió dolog foglalkoztatja éppen. Szerintem vagytok annyira szerelmesek és érettek a dologhoz, hogy ezen tudjatok változtatni! Sok sikert!
2016. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

sajnos erre már a kapcsolat elején kellett volna felfigyelni. de így utólag ennyi év után se késő felturbózni a szexuális életeteket. új helyek,ritkán használt pózok,szexi ruhák,szerepjáték,segédeszközök.. sok mindent ki lehet próbálni ezen a téren. de mindenképpen próbáld vele megértetni,hogy neked ez fontos és szeretnéd,hogy jobban működjön köztetek a szex.

a rendszeressége meg szintén rajtatok múlik.

de persze ha már mindent megpróbáltál akkor úgy néz ki nem illetek össze ezen a téren..

ha minden más jó vele, szerintem emiatt nem érné meg elhagyni esetleg megcsalni.

de mindenképpen juttasd el jó mélyre a tudatára,hogy nem vagy elégedett a mostani szexuális életetekkel.

ha nincs más ötlet, esetleg szexuálpszichológus segítségét kérni.de akár orvosi kivizsgálás is jöhet, hogy nincs -e valami gond..nem szégyen ez..

2016. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Párterápia.
2016. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Vibrátor vagy válás.
2016. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Akkor 1-2 havonta kell vele beszélned... :) Te nem tudod feldobni a szexet? Mégiscsak az egyik fél vagy, van ráhatásod a dolgokra. A kicsiny számmal persze nem tudsz mit kezdeni, ha neki nem kell és kész. Mivel ő ilyen, nem várhatod, hogy megváltozzon... Nehéz dolgok ezek s más nem tud sok okosat tanácsolni, hisz te tudod, neked ez mennyire fontos. Ha eddig együtt maradtál vele, bizonyára nem nagyon tragikus a helyzet számodra, de azért nyilván zavaró :(
2016. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha a kapcsolatotok eleje óta ilyen, akkor nem igazán tudsz rajta változtatni. Ha eddig elég volt neked így, akkor most nem igazán jogos, hogy problémád van vele. Nem árult zsákbamacskát, és nem egy hirtelen kialakult dologról van szó. Ha egy ideig javulás szokott lenni a beszélgetések után, az azt jelenti, hogy próbálkozik, csak nem megy neki. Ne akarj ráerőltetni valamit, ami neki nem megy, nem való. Kisebb a szexuális étvágya és valószínűleg mindig is ennyire lapos volt, csak az elején beérted ezzel, most már nem, ez nem az ő hibája.

Lehet, hogy ha korábban kommunikáltad volna felé, hogy milyen igényeid vannak, nem 13 év után jutott volna eszedbe, akkor ő is tudott volna fokozatosan változtatni és megújulni a szexben.

2016. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha ez mindig is így volt, akkor miért most kezd el zavarni?

Amúgy meg a szex egy két fős dolog, nem rajta múlik az egész, te is tehetnél érte.


Mivel már régen is ilyen volt, ezért valószínűleg itt nem az az oka, hogy te lettél kevésbé kívánatos (tipikus eset: anyuka felszed 30 kg-ot és akkor megkérdezi, hogy miért nem olyan vad a szex mint régen).

2016. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem tedd össze a két kezed, hogy ilyen kapcsolatod van. Mindenhol azt hallom és olvasom, hogy a nő minden problémájával egyedül van, akkor aztán sokra megy a gyakori szexszel.

Menjetek néha welness hétvégére kettesben, az tuti jót fog tenni. De sehol nincs tökéletes kapcsolat, itt nálatok meg csak ezzel van gond, hát nem tudom én nem problémáznék rajta de ez én vagyok.

2016. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk az segített, hogy beiktattunk heti egy-két olyan alkalmat amikor csak kényeztettük egymást, simogatás, masszírozás, stb. minimális pettinggel, szex nélkül. Ezt előre megbeszéltük, hogy ilyen lesz, és ha esetleg szex lett belőle, az sem baj, de a lényeg, hogy nincs az a kényszer, hogy a férfi elkezdi simizni a nőt és "jaaj már megint szex lesz".


Szerintem próbáljátok ki, így nincs frusztráció, csak egymásra figyeltek.

2016. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem az a legfontosabb, hogy tudja, neked igenyed van erre, es valamilyen szinten legyen kepes megadni akkor is, ha neki nem kell. Nem feltetlenul vad szeretkezessel, de ki tudna elegiteni segedeszkozokkel is, ha nem banja, hogy hetente ketszer teged az uj jatekszereddel kell masszirozni. Ha szeretitek egymast, mukodni fog.


Biztos, hogy neki nincsen igenye a szexre? Nincsen, ami beinditja jobban, mint mas dolgok? Probalkozhatsz ilyesmikkel is, amit a tobbiek irtak. Simogatos estek, szerepjatekok, uj jatekszerek... Nalunk peldaul van egy nagy tukor a haloszobaban, nagyon feldobja a szexet.

2016. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!