Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen a kapcsolatoto...

Anyukák, milyen a kapcsolatotok a férjetekkel a baba születése óta?

Figyelt kérdés

Jobb lett a viszonyotok? Vagy inkább eltávolodtatok? A nemi életetek működik?

Mennyi idős a babátok?


2012. szept. 27. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt mondanám, h ugyanolyan, de az is igaz, h akkor tudod meg kihez mentél hozzá/kivel élsz, mikor jön a gyerekválallás, nevelés. Ő bár sokszor kényelmes, de sokmindent megtesz, és a gyerekei a mindenei . Ha cipő, ruha stb. kell, nem filozofál, megyünk vásárolni. Nem tudunk eltávolodni, mert ilyennek ismertem meg, nagy "csalódásom" nincs vele kapcsolatban. A nemi életünk oké annak ellenére h 2x is bentvolt rendes szülésnél. Szóval sok panaszom nincs....(2 gyerekünk van: 3,5 éves és 11 hónapos)

2012. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi sokkal jobban kötődünk egymáshoz a szex is ezerszer jobb. Fél éves a lányom. Mikor megszületett szinte felnézett rám. Szóval mi hála az égnek nem távolodtunk el. Jó persze vannak viták ugyanúgy mint előtte de szerintem jobb lett én legalább is úgy érzem :)
2012. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bensőségesebb.

Én figyeltem arra hogy ne csak a fiunk legyen középpontban,4hetes korában nagyszülők felváltva elvitték már sétálni 1-1 órát,most fél éves,szombatonként délelőttől késő délutánig velük van.Ez az idő a miénk,heti 2-3 alkalommal van szex,régebben 4-5 volt,de majd visszaáll,párom sem panaszkodik

2012. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan a viszonyunk, természetesen sokkal kevesebb a közös szabadidőnk és több a feszültség a gyerek miatt, de mindent meg tudunk beszélni és én úgy érzem nagyon ragaszkodunk egymáshoz. Engem sem ért váratlan meglepetés szülés után sem, ugyanolyan figyelmes és segítőkész velem szemben és a gyermekünk körül is, én pedig igyekszem elég szabadidőt biztosítani neki hogy ne csak a munkájáról és a családjáról szóljon az élete. Nemi élet igazán a gyerek 8hónapos korától rendeződött vissza az eredetire, de most várjuk a másodikat,ismét veszélyeztetett vagyok, ritkulnak a hagyományosan vett alkalmak, de igyekszek kárpótolni máshogy, ezt is végigcsináltuk már egyszer, bízom benne h most is sikerrel túléljük. 19hós anyukája és 19hkm
2012. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyot csalódtam a férjemben pozitív értelemben. Reméltem, hogy jó apa lesz, mert nagyon akarta a babát, de nem gondoltam volna, hogy ennyit fog segíteni a fiam körül, és ennyire fogja imádni. Sokat dolgozik, de akármilyen fáradtan jön haza, az az első hogy játszik a fiunkkal és minden este ő fürdeti. Talán éppen ezért a mi kapcsolatunk is nagyon kiegyensúlyozott. Ritkábban vagyunk együtt az ágyban mint a fiunk előtt, de én sokkal jobban élvezem, szóval minőségileg jobb lett. 10 hónapos múlt a fiam.
2012. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kitűnő, és egyre jobb. A lányaink 2.5 és 4.5 évesek, és most várjuk a harmadikat.
2012. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még jobb,meg szorosabb,még bensőségesebb,pozitívan csalódtam benne,reméltem hogy jó apa lesz és fog segíteni,de nem hittem hogy ennyire csodálatos apa és férj lesz,nekünk elég korán jött a baba 1 éve voltunk akkor együtt,akkor költöztünk össze,mikor teherbe estem.

A nemi élet is ugyanolyan,mint előtte,sőt egyre több újítást viszünk bele, nagyon türelmes volt velem a szülés után,nagyon gyengéd,napi 1-2szer élünk házaséletet,de van,hogy 2 naponta többek közt attól is függ,mennyire vagyunk fáradtak.Kisfiunk 1,5 éves bölcsi,mindketten dolgozunk,már nagyon várjuk,hogy jöhessen a 2. baba.Ha lehet ezt mondani,még jobban szeretem a párom,mint a kapcsolatunk elején,3 éve vagyunk együtt,és már fél óra után hiányzik,mint eddig is.

2012. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon jó, az első gyerekünk után voltak rossz időszakok sokszor voltunk lelkileg testileg nagyon távol, de még a második baba előtt sikerült megváltoztatni a dolgokat hiszen szerettük egymást. A nagyfiam 6 éves a pici 1 éves és mióta megvan, azóta érezzük mindketten, hogy igen ez így kerek, most mondom azt hogy boldog bensőséges és nagyon biztos a kapcsolatunk. a szex bár már nem igazán tud spontán lenni és sokkal kevesebbszer is van mint szeretnénk, de minőségében egyre csak jobb lesz, és a fantáziánk sem merült még ki:))
2012. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! Megtöltöttetek egy kis reménnyel.. :)
2012. szept. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!