Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált anyukák! Nektek milyen...

Elvált anyukák! Nektek milyen a kapcsolatotok a volt férjetekkel? A gyerekek láthatása körül minden rendben van? Hogy tudtatok új életet kezdeni a válás után?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jó a kapcsolat. 5-ből 3x el sem jön a láthatásra, és még arra sem veszi a fáradtságot, hogy szóljon. Szerinte itthon kell ülnünk és rá várni az adott napon. (pedig szép időben inkább kint lennénk)Ha mégis eljön, nem foglalkozik semmit a gyerekkel. Szó szerint semmit. Leül a tv elé, vagy újságot olvas néhány órán keresztül, de olyan is volt, hogy lefeküdt aludni. Időnként valami marhaságot mond a gyereknek, és ennyi.

Nehéz új életet kezdeni, mert ő azt csinál amit akar, tőlem meg a gyerektől elvárná, hogy hozzá alkalmazkodjunk.

Évek óta így megy.

2012. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
off,de érdekel a kérdés.
2012. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk az első év volt rázós. Állandó cirkuszok voltak, apuka nem tudta elviselni, hogy ugyan ő lépett ki, de én meg voltam olyan pofátlan és nem csak hogy túléltem, de emelt fővel viseltem. Még most is vannak kirohanásai, pedig két év eltelt, de igyekszem higgadtan kezelni.

Új élet? Hát nálunk még csak 2,5 éves a pici, igazából nagyon nem bíznám másra, gyerekkel randizni meg fura lenne...:) Talán egy kicsit később, ha majd a második hétvégéket apánál tölti...

2012. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
folyt...a láthatásokat tudjuk már ennyi idő távlatából rugalmasan kezelni, gyakorlatilag tök nem az van, ami a papírban leírva, mert apa munkaideje változott...de a megbeszélés alapján jövök, mikorra mondom hozza dolog működik nálunk.
2012. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!