Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hugom miatt anyum kivan,...

A hugom miatt anyum kivan, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Előzőleg én írtam ezeket a kérdéseket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Azóta a helyzet annyit változott,hogy apukám nem dolgozik,így még nagyobb a feszültség otthon,hugom csökkentette a napi cigi adagját.A nyugtatót már napi 2x kell szednie, a doktor szerint nyárra már el is hagyhatja.A legrosszabb viszont az,hogy anyukám nagyon rossz lelkiállapotban van,kiderült,hogy az anyukája,a mamink alzheimeres és leoperált anyajegye rosszindulatú volt.Hugommal nem is igazán lehet beszélni.Néha jó pillanatában van,néha pedig csapkod,vág és nagyon csúnyán beszél.Mivel valószínű nem lesz meg a nagyobb szobája,mert nincs miből,szó szerint mint egy őrült kiabált velünk.Nem tudom mit tehetnék,nem szeretek otthon lenni,nem érzem jól magam.Anyunak viszont nagy támaszra van szüksége,így ahogy vége a sulinak jövök is haza,sokat beszélgetünk,segítek neki,de mindig csinál valamit a hugom,amitől anyu sír.Multkor azt mondta neki,hogy utálja,gyűlöli.Anyu kérdi miért,a hugom erre: tudod te azt.Értetlenül csk néztem,hogy mi a baja a hugomnak,miközben anyu csak sírt.Legszívesebben menekülnék a barátomhoz,de anyut nem hagyhatom magára.Apum büszkesége most oda lett,hogy nem tesz pénzt az asztalra így méginkább nem foglalkozik a hugommal,vagy anyuval.Édesanyának nincs más akivel elmondhatná,hogy mi volt a munkahelyén,vagy mi lesz a mami sorsa.Hugom rácsapta azt ajtót, és azt mondta anyunak: "hagy már abba a folytonos siránkozást,miattad van minden" mikor mondani akarta anyu ,hogy a főnöke milyen szemét volt.Ráadásul anyunak az esik még rosszul,hogy a hugom csak este hívja át a barátját,aki mögöttünk lakik ,mert szégyenli a lakást és a családot.Pedig,moyst komolyan egy nagyon szép kertes családi házunk van,az egyik legszebb az utcában.Mikor egyszer találkozott anyu a hugom barátjával és kicsit beszélgettek,a hugom leordibált az emeletről,hogy "most hozzám jöttél vagy az anyámhoz?!"

Mit tehetnék?Sajnálom anyumat,szörnyű ezt látni,hogy a hugom hirtelen hangulatváltozásai kikészítik.Bocsásson meg a Jóisten,de néha adnék egy nagy pofont a hugomnak.


Bocsánat ha kicsit sok,vagy érthetetlen,de nagyon zaklatott vagyok úgy érzem széthullik a családom.


2010. márc. 26. 21:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Komolyan azt gondolom hogy megkéne pofoznod. És tedd is meg. Amikor anyuddal bunkó vagy bárkivel adj neki egy pofont. Ha úgy viselkedik mint egy kutya akkor idomítani is lehet.
2010. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Komolyan meg kellene vizsgáltatni a húgodat. Ilyenkor nem lehetne elintézni egy kényszergyógykezelést?
2010. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Plaga ***** válasza:
100%
csak 1-szer pofozd le.. Ököllel és szeretetből..
2010. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Elolvastam amit írtál, és arra következtetek, hogy a hugod "nem normális".

Egy önfejű, hisztis, akaratos csaj.

Te, és anyukád egy nyugodt, csendes, visszahúzódobb természetűek vagytok, és nem tudjátok elviselni az ő nehéz természetét.

Nem biztos hogy ő direkt rosszat akarna, lehet hogy csak ti hiszitek ezt mert az ő személyisége sokkal implúzívabb

mint a tiétek.

Sok minden lehet a háttérben. Lehet hogy a hugod közben már önbizalomhiányban szenved, csak ezt nem mutatja ki. Lehet h sok minden nem úgy jött neki össze ahogyan ő azt szerette volna, és így a rajtatok tölti ki ezt.

Lehet hogy úgy érzi nem kap elég szeretet, és ez nem tettszik neki.

Elég bonyolult az írásod, így csak találgatásaim vannak.

Sajnos.

Azért megértelek titeket, és tiszta szívből remélem hogy megoldódik nálatok minden.

2010. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Plaga ***** válasza:
Az én elgondolásom az, hogy az a legjobb, amikor a nemek rendesen megoszlanak a családban (pl 2 hím 2 nőstény), mert akkor ki van balanszírozva az egész és békesség honol szerteszét. Na már most ha az egyik túlnyomó többségben van, akkor (ez esezben az apának) a másik félnek kell sokkal határozottabb lenni
2010. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Plaga ***** válasza:
*ez esetben
2010. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nemlehet h kissebségi komplexusa van? Hogy azt gondolja hogy neked mindened megvan..és igazából irigy rád, csak ezt nem tudja másképp kifejezni?
2010. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Plaga ***** válasza:
Hát azt akkor kb 5 oldalban tudná összefoglalni :S aztán meg a végén mondjuk az kiderülne, hogy elmeháborodott a kis hölgy
2010. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne hagyjátok hogy a hugod így elpofátlanodjon,mert még jobban a fejetekre nő és akkor már tényleg csak egy kényszergyógykezelés segíthet rajta.Állj a sarkadra,és keverj le neki egy akkora pofont amekkorát csak bírsz.Minél hamarabb annál jobb.Sőt,az lenne a legjobb ha anyukád adná utánnad a másikat,nehogy még azt képzelje a hugod hogy ő mindenkinek dirigálhat a házban.

Unokaöcsém tette így kétszer a hisztis nővérével és érdekes, elmúlt egyből a hisztizhetnékje..

Én a határozott,gyors,drasztikus beavatkozást javaslom amíg nem késő.

Sok sikert.

2010. márc. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is megérdemelne a hugod egy pofont, én már minimum összepakoltam volna a cuccait és kivágtam volna az udvarra. Ja és hogy a hangulata ne legyen ilyen változó minden nap valami borsot törnék az orra alá. Szétcseszném a szobáját, beönteném a kukát a szobájába és egyebek. Ne legyél már ennyire gyáva, nyugodtan merd piszkálni, legalább nem hangulatváltozásai lesznek hugodnak, hanem mérgelődhet egész nap. Megérdemelné, hátha észhez tér.
2010. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!