Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hugom miatt anyum kivan,...

A hugom miatt anyum kivan, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Előzőleg én írtam ezeket a kérdéseket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Azóta a helyzet annyit változott,hogy apukám nem dolgozik,így még nagyobb a feszültség otthon,hugom csökkentette a napi cigi adagját.A nyugtatót már napi 2x kell szednie, a doktor szerint nyárra már el is hagyhatja.A legrosszabb viszont az,hogy anyukám nagyon rossz lelkiállapotban van,kiderült,hogy az anyukája,a mamink alzheimeres és leoperált anyajegye rosszindulatú volt.Hugommal nem is igazán lehet beszélni.Néha jó pillanatában van,néha pedig csapkod,vág és nagyon csúnyán beszél.Mivel valószínű nem lesz meg a nagyobb szobája,mert nincs miből,szó szerint mint egy őrült kiabált velünk.Nem tudom mit tehetnék,nem szeretek otthon lenni,nem érzem jól magam.Anyunak viszont nagy támaszra van szüksége,így ahogy vége a sulinak jövök is haza,sokat beszélgetünk,segítek neki,de mindig csinál valamit a hugom,amitől anyu sír.Multkor azt mondta neki,hogy utálja,gyűlöli.Anyu kérdi miért,a hugom erre: tudod te azt.Értetlenül csk néztem,hogy mi a baja a hugomnak,miközben anyu csak sírt.Legszívesebben menekülnék a barátomhoz,de anyut nem hagyhatom magára.Apum büszkesége most oda lett,hogy nem tesz pénzt az asztalra így méginkább nem foglalkozik a hugommal,vagy anyuval.Édesanyának nincs más akivel elmondhatná,hogy mi volt a munkahelyén,vagy mi lesz a mami sorsa.Hugom rácsapta azt ajtót, és azt mondta anyunak: "hagy már abba a folytonos siránkozást,miattad van minden" mikor mondani akarta anyu ,hogy a főnöke milyen szemét volt.Ráadásul anyunak az esik még rosszul,hogy a hugom csak este hívja át a barátját,aki mögöttünk lakik ,mert szégyenli a lakást és a családot.Pedig,moyst komolyan egy nagyon szép kertes családi házunk van,az egyik legszebb az utcában.Mikor egyszer találkozott anyu a hugom barátjával és kicsit beszélgettek,a hugom leordibált az emeletről,hogy "most hozzám jöttél vagy az anyámhoz?!"

Mit tehetnék?Sajnálom anyumat,szörnyű ezt látni,hogy a hugom hirtelen hangulatváltozásai kikészítik.Bocsásson meg a Jóisten,de néha adnék egy nagy pofont a hugomnak.


Bocsánat ha kicsit sok,vagy érthetetlen,de nagyon zaklatott vagyok úgy érzem széthullik a családom.


2010. márc. 26. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen ki lehetne zárni, amíg kitombolja magát.
2010. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
hány éves a hugod:O.Pofozd meg nekemm is volt egy idöszakom amikor hisztiztem bátyámtól kaptam két pofont akkor nagyon ki voltam de már tom h megérdemelte!
2010. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én húgom is volt ennyire hisztis és akaratos... két iszonyat nagy pofont lekevertem, de tényleg. Feldagadt utána az arca, pedig én is lány vagyok és sokkal kisebb mint ő... nem vagyok egy erőszakos vadállat, csak nem tudtam már elviselni, se én, se a többiek. Csak ők nem csináltak semmit. Hidd el, utána ki sem merte nyitni a száját...tud azóta szépen is kérni.
2010. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:15, ezt jó megoldás, felér egy kényszergyógykezeléssel.

Amúgy ha hisztizik meg kell engedni a jéghideg zuhanyt, és a két pofon után betolni alá, ha kell én is beállnék, hogy addig ott tartsam amig meg nem nyugszik. Nemhogy nagyobb szobát nem kapna, jogsit se. Előbb bizonyítson, aztán ha kiérdemli és anyagilag is finanszírozható kaphat nagyobb szobát. Egyébként is ha mindent megkap, akkor csak azt hiszi hisztivel mindent elérhet. Hát nem. Két pofon , zuhany, suliba vissza. És ha csak csúnyán néz anyudra kapna akkor fülest, hogy a takony menetet vágna a nyakán. Egyébként ha ilyen gyógyszereket szed, lehet a körzetitől nem is kap orvosi igazolást a jogsihoz. Ja és cigire nincs lovetta. Legkésőbb este nyolcra otthon. Igazából édesapádnak kellene az asztalra csapnia, de attól mert most nincs munkája, még nem veszti el a családfő szerepét, és tekintélyét. Nehogymár azt jutalmazzuk, aki nem tesz érte semmit. Sőt , jön a nyár és ha nem javul a helyzet, kell venni neki egy sátrat, és alhat a kertben.

2010. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!