Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátanatok a pártoknak...

Megbocsátanatok a pártoknak hogy megcsalt és 5 hónap kuloneles után megprobalnatok újra együtt? 1 és 5 éves gyerekünk van. Valakinek működött ez?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 19:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
31%
A 2 gyerek miatt megéri, ha kölcsönösen szeretnétek együtt folytatni.
2016. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%
Én maradi vagyok ilyen téren, és hiszek abban, hogy ha 2 ember szereti egymást akkor ott harmadik embernek nincs helye. Ha megcsalt akkor nem voltam elég jó neki. Később sem leszek elég jó, így nem fogadnám vissza.
2016. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
44%
Ez attól függ, hogy szeretem.e? Ha szeretem, akkor megbocsátanék, és működne is - a szeretet ennél nagyobb dolgokat is megold. Nem lennék pökhendi, dúló-fúló méregzsák, aki bosszúért liheg. Miért? mert szeretem. És végső fokon mindig az a boldog, aki szeret.. ebben rejlik a boldogság, nem a büszkeségben, gőgben. (olvasd el Kundera A lét elviselhetetlen könnyűsége c. művét)
2016. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
53%
5 honap kuloneles es ket gyerek mellett, amennyiben tenyleg banja, igen.
2016. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Ha megcsalt, annak oka van. 90%, hogy újra meg fogja tenni, csak idő kérdése.
2016. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
35%
Ja, 5. És mi van akkor, ha Pl az az ok, hogy az 1 éves gyerek születés óta havi egy szex van, vagy még annyi se?
2016. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%

Tőlünk fugg higy meg bocsajtasz e vagy nem???

Ez függ sokmindentol előzményeitol...

Oka a megcssalasnak?

Hogy tudtad meg??

Amikor megtudtad mi volt a reakció a ferjednek?

Ki erőltete ezek utan a kulon koltizest?

Akkor o hogyan viszonyodott hozzad?

Egyedul élt 5 hónapig? Vagy hol kivel?

Folytatódott e tovabbra a szeretővel a viszonya?

Miert most akkar békülni??



Esmeg 1001 dolog van amit felmernek mielott megbocsátanek.

Bár nekem ez a része lehet nem kéne,hisz hazudot becsapot,engem es a gyerekit is.

Ha valakit szeretünk akkor nem,okozunk fajdalmat de o megtette.

Bizalmat mar eljátszotta volna ezzel a,megcsalassal.

Bizalom,nelkul egy kpcsolat nem er semmitse.

Mivan ha ujjra megteszi??

Es nem beszelve arrol ha hozzam erne "aktus"során is ez jutna az eszembe hogy nem reg ezt mas valakivel csinlta.


Te tudod kerdezo de ha én 5hobapot kibírtam volna igy nelkule akkor mar nem bicsajtanek neg.

De ha mégis igy döntesz akkor hagyd egy kicsit had harcoljon erted es a családjáért,ha nem teszi hanem első jott mentel ujjra kapcsolatba lesz, akkor lehet csak a biztonsága miatt menne vissza hozzatok.

2016. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%
nem. Van bennem tartás, és tudom hogy aki egyszer megteszi, megteszi megint, főleg ha úgymond következménye sincs, mert visszafogadtad.
2016. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%
6-os, aki annyira nem bír a f.rkával hogy ez miatt megcsalja a másikat, az nem is szereti, meg nem tiszteli.
2016. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
Mindig azt vallottam hogy ha valami nem megy jól akkor le kell zárni és utána jöhet más. Ennek ellenére egyszer belementem hogy kezdjük újra miután mással volt. Hát majdnem tönkrementem benne, úgyhogy soha többet nem teszi meg velem senki. Ha kiderül hogy mással volt mehet ahova akar, nem érdekel mi az ára takarodjon
2016. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!