Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok mit kezdeni a síró anyámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gond, hogy nem tudom, mit tehetnék, amikor anyukám elkezd előttem sírni. Most jó oka van arra, hogy ki legyen borulva (nem rám van kiakadva, csak történt egy tragédia), és megértem őt, de mivel egész életemben sosem láttam sírni eddig, gőzöm sincs, hogy kezeljem a dolgot. Nem vagyunk az a fajta család, akik kimutatják az érzelmeiket, és most abszolút nem tudom, mit csináljak. Nem tudom, mit mondhatnék, tök kínosan érzem magam. Szerintetek hogy kezeljem a dolgot?


2016. jan. 15. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Sündörôgj oda egy zsepivel, teával/forró csokival... Öleld át, ha azt kínosnak érzed akkor csak vedd a kezedbe a kezét. Mondd hogy sajnálod, hagyd, hogy beszéljen ha akar, ha pedig nem akar, akkor csak ülj ott vele csendben. Kezdetnek ennyi épp elég lesz. Nem baj, ha bumfordi vagy, értékelni fogja a puszta jelenlétedet is.
2016. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani semmit sem. Öleld át és adj neki egy puszit.
2016. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én családom is ugyanilyen és szerintem 21 voltam amikor először láttam édesanyámat síni, de nekem reflexből jött, hogy oda mentem átöleltem és csak ennyi. Miután kicsit megnyugodott akkor pedig adtam neki egy zsepit.Utána nem is mondott erre semmit, de szerintem jól esett neki.
2016. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!