Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni így anyámmal?

Mit tudok kezdeni így anyámmal?

Figyelt kérdés

Minden részletbe beleköt, a kákán is csomót keres. Próbál akkor is szidalmazni, mikor nincs is miért. Egyszerűen elegem van már belőle...Lehet hogy azért mert tanár és az iskolában sok rossz gyerek van?

(Nem abban az iskolában tanít ahova én járok)

14/F


2011. máj. 15. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Szakmai ártalom: nevelési kényszer. Az én anyám dajka, és még 19 évesen is úgy kezel néha, mint egy 3 évest... Mást nem tudsz csinálni, szokd meg.
2011. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
14 éves vagy, ilyenkor hajlamos az ember, hogy százszor akkorára nagyítsa a dolgokat, mint amekkorák valójában.
2011. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Minden szülõ jót akar a gyerekének, csak mi gyerekek nem vesszük idõben észre.
2011. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
olyanokért szól pl: "el ne felejtsd lekapcsolni a wc villanyt" Én mindig lekapcsolom. Mikor meg ő hagyja úgy, akkor nem lehet egy szót sem szólni, mert Ő a tökéletes... Múltkor figyelmeztettem, hogy nem kapcsolta le a klozettvillanyt és rámförmedt, hogy megpofozlak, meg satöbbi...
2011. máj. 15. 17:32
 5/13 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:

- Igen, de ne úgy akarjon jót egy anya a gyermekének, hogy a gyermeknek közben rossz.

2011. máj. 15. 17:33
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Legyél vele egy robotosan belassult közömbös fapofa, aki sosem mutat ki érzelmeket.
2011. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a 4. válaszoló jó ötletet adott jár a zöld pacsi :D
2011. máj. 15. 17:36
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

ez az, uszítsd a gyereket marha okos vagy!!!:S

Én a második válaszoló vagyok! Esetleg még azt próbálhatnád meg, bár lehet már megpróbáltad, hogy szépen mondod neki, hogy "anyu légyszi ne piszkálj már minden kis dolog miatt, megpróbálok rájuk odafigyelni, de olyan rossz, mikor lehurrogsz"


A másik oldala meg az, hogy írtad, mikor szóltál neki, hogy nem kapcsolta le a villany! A válasza az volt, hogy megpofoz.


Na most, ha te ezt szépen adtad neki elő, nem hiszem, hogy így válaszolt volna.

Ha azt mondod, "anya elfelejtetted leoltani a villanyt"

erre nem hiszem, hogy így válaszol.


Szerintem te már csak azért is gúnyosan mondtad neki, hogy visszavágj. Erre meg hát jó hogy ez a válasza

2011. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy mondtam neki: "Anya,elfelejtetted lekapcsolni a villanyt!" Normális rendes hangsúllyal. Erre ő: "Mire vársz? Kapcsold már le!" meghogy "megpofozlak" nem értem miért csinálja ezt.
2011. máj. 15. 17:47
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem értem miért fenyegetőzik, mert nem merne megütni...
2011. máj. 15. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!