Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Anyámmal nem tudok mit kezdeni.

Figyelt kérdés
Van egy barátom már több mint másfél éve. Én 18éves vagyok, a barátom meg 21éves. az édesanyám nagyon utálja a barátomat. de rosszat nem lehet a barátomra mondani. mindenki szereti mamáim, tatám, nagynéném. csak anyám ne viseli el. Apám egy papucs, ha azt mondja anyám a zöldre piros, akkor piros . Nagyon sokszor volt már, hogy olyan dolgokért veszekedik velem, aminek értelme nincs. volt mikor azt mondta idézem: „kár volt téged megszülni”! Meg ehhez hasonló dolgokat mond folyamatosan. Most volt előrehozott érettségim nem tudtam tanulni, rá mert otthon folyamatosan mosni, főzni, takarítani kellett. Most mindennapköszönés nélkül azt hallgatom, hogy szakítsak a barátommal és jöjjek össze egy arab majommal! Mamám felajánlotta, hogy költözzek hozzá és tudok készülni érettségire. Barátommal meg tudunk találkozni. Szeptemberbe meg költöznék ki Londonba! Ti mit csinálnátok? Volt már hasonló? Mit tegyek?
2011. febr. 1. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt gondold végig, hogy ha maradnál a seggeden, az miért lenne jó, és ha mennél, az miért lenne jó. Sorolj fel indokokat mindkét esethez.

Magam részéről én pucolnék a mamihoz(ha már úgyis felajánlotta). úgy jobban tudsz ezek szerint készülni a suliba, no meg ott a párod, akivel többet lehetsz együtt(csak így ne menjen a tanulás rovására). Utána irány London...

Sok sikert:)

2011. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy dolgozni kéne otthon? Én nekem is kell és ez van csak a mai tiniknek rosszul esik az otthoni munka, tisztelet a kívétel. Egy olyan próblémád van amit csak anyukáddal tudsz tisztázni, ha lehetséges. Nem tudjuk kinek is van valójában igaza, mert egy szerelmes pár se mond rosszat a párjáról, kizárt. Egy szülő nem ok nélkül veszekedik a gyerekével és főként hogy apukád is, még ha papucs. Persze van amikor egy szülő miatt nem sikerül egy igaz szerelem, de ez azért nem minden szülői vitánál van így.
2011. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a munkával van bajom! Eddig is segítettem otthon mindig, de anyám 6 éve nem dolgozik, mert nem fele meg neki semmi. és ő otthon soha nem csinál semmit! A barátomra meg tényleg ha akarnék akkor sem tudnék rosszat mondani. de ő is ha valamire megkérték egyből ment és intézték. édesapám meg elvan tiltva 40 éves fejjel a szüleitől. szerinted ez normális?
2011. febr. 1. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok


Én azt mondom, hogy 18 éves vagy..te is el tudod dönteni, hogy mi lenne neked a legjobb. De ezt tényleg nagyon jól gondold át. Hiszen ha elmész, onnantól tényelg a magad ura vagy..persze ott lesz a mami..de ő "csak" mami. Arra figyelj mindig, hogy sose kallódj el...tudd, hogy mit kell tenned, magadért tanulj, magadért dolgozz, ez a te életed. Ha elég érett vagy és talpraesett, akkor semmi gond nem lesz veled. De azért próbálj meg mindenek előtt leülni anyukáddal és megbeszélni, hát ha...

2011. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj el otthonról, és te ne így neveld majd a gyerekeidet. Nem tudom minek akar mindenki Londonba menni de költözz el otthonról.
2011. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért meghallgatnám én anyád véleményét is, sok veled egykorú lány érzi úgy, hogy összeesküdtek ellene, mikor nem is úgy van.
2011. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy költözöl és tanulj egy könyvtárban vagy a mamádnál.
2011. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha igaz, amiket írsz, márpedig miért ne lennének, akkor egyik szülőd se normális (Ne haragudj).

Sztem én vissza se néznék...

2011. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!