Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, mit szólnátok, ha...

Feleségek, mit szólnátok, ha a férjetekkel elútaznátok egy távoli exotikus országba, amit ti szerveztek meg, kettesben lenni egy kicsit, kizökkenni a munkából, feldobni az életeteket?

Figyelt kérdés
A remélt közelkerülésból, romantikából nem lesz semmi, csak elvagytok egymás mellett, de két hét alatt egy szex sincs? Mit gondolnátok?
2016. jan. 17. 07:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Csak annyit, a szurke M.O.-on nem all fel neki, akkor a palmafak alatt sem fog. Neked, lehet, hogy kikapcsolodas volt, de lehet neki nem.

Kezdemenyeztel, vagy ra vartal?

2016. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem volt lelkes az úttol, bár ott már látszólag jól érezte magát. Itthon sokat dolgozik, talán túlságosan is....keveset van itthon...

Többet reméltem az úttol, csalódott vagyok. De lehet csak én reagálom túl? Próbálkoztam, de fáradtnak mondta magát. 15 éves házasság.

2016. jan. 17. 08:02
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Ugy latszik, otthon is csak el vagytok egymas kellett.

Szerintem ferjednek ez igy jo , megszokott mar, megszokta.

Szerintem o tudta, hogy miert vitted el. Nem akart belole reszt.

Ez mar hideg leves, de ha megkerded tole, mi a baj, vagy elmondod Te tobbet varsz egy hazassagtol, o belemenye biztos az lesz, hogy nincs semmi baj, jo ez igy. En nem hiszek abba, hogy egy kapcsolat megvaltozzon, hosszu tavra, egy exotikus ket hetes nyaralastol.

2016. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Az első nyersen fogalmazott kicsit, de igaza van.
2016. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Még szerencse, hogy a nejem ismer, ezért nem szervez ilyesmit. Kivéve, ha szeretné, hogy eltávolodjunk egymástól.

Na és, ha szeretem, kívánom a nejem, akkor otthon is akkor is, ha felszed pár kilót.

2016. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Nincs szex 2 hét alatt? Akkor 1 hét után visszautaznék beadni a válópert. Vannak igényeim, de ha már házaspárokról beszélünk, akkor ha házastársam lenne ismerné az igényeimet. Akkor meg?


Nő vagyok.

2016. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem tök jól csináltad. Ha valóban a sok munka lett volna az oka az itthoni eltávolodásnak, akkor ott el kellett volna lazulnia. Ha az a baj h nem áll fel, akkor is érezned kellett volna h örül hogy veled lehet.

Így én a helyedben azt a következtetést vonnám le, h a kapcsolatunkban van vmi komoly gond, már nem igazán szeret velem lenni a férjem. Sőt, arra gondolnék,h a sok munka is ennek következménye lehet.

2016. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Exotikus?????? Jaj.


A problémát megbeszélni kell, nem utazással kicsit megpróbálni a szőnyeg alá söpörni.


Annak meg grat., aki azt mondja, igényei vannak, ezért ha egy hétig nincs szex, inkább válna.

2016. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Talán problémái vannak,amelyekrõl te nem tudsz.

A szexualitással is lehetnek zavarai, talán kapuzárási pánikban van,attól is függ,hogy hány éves.

2016. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Az "exotikus" nekem is fájt....


Nem lehet, hogy a férjed igényeit nem veszed figyelembe sem a hétköznapi életetekben, sem a nyaraláskor?


Te szerveztél egy olyan nyaralást ami NEKED egy álom, ami SZÁMODRA kikapcsolódás, ami TÉGED boldoggá tesz. Megkérdezted egyáltalán, ő ilyenre vágyik-e? Gondoltál rá egyáltalán? Persze hogy nem! Magad is írtad, hogy nem volt elragadtatva az ötlettől.


Az emberek különbözőek. Mi a férjemmel imádjuk az ilyesmit. A szüleimet akkor sem lehetne ilyenre rávenni, ha még nekik fizetnénk (holott nyaralni szeretnek, de inkább közeli helyeken, rövid időtartamok). Megint másnak már a repüléstől is feláll a szőr a hátán, másoknak meg az a kikapcsolódás, ha egész héten extrém sportokat próbálhatnak ki.


Legközelebb ha közelebb akarsz kerülni hozzá először gondolj bele, hogy Ő minek örülne, mitől tudna egy kicsit ellazulni. És ez a mindennapi életre is érvényes. Ha ennyit dolgozik, és te jobban ráérsz, próbáld meg te egy kicsit megkönnyíteni kettőtök életét.

2016. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!