Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, mit szólnátok, ha...

Feleségek, mit szólnátok, ha a férjetekkel elútaznátok egy távoli exotikus országba, amit ti szerveztek meg, kettesben lenni egy kicsit, kizökkenni a munkából, feldobni az életeteket?

Figyelt kérdés
A remélt közelkerülésból, romantikából nem lesz semmi, csak elvagytok egymás mellett, de két hét alatt egy szex sincs? Mit gondolnátok?
2016. jan. 17. 07:29
1 2
 11/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Most eszembe jutott a saját esetem, amikor elutaztam párommal egyitomba nyáron. Alapból nem bírom a meleget, ott meg maga volt a pokol. Egyszerűen annyira zavart a klíma, hogy nem tudtam testiségre gondolni. Azóta is Európa párti vagyok kirándulás szempontjából. Pár napnél tovább én nem bírom az egzotikusabb helyeket. Idegenek, rossz a klíma... stb. Nekem kimondottan stresszes az is, még ha el is locsi-pocsálok a medencébe, vagy elszörfözgetek a tengerbe.


Az már egy jó dolog, hogy gondolsz arra, hogy valami változás kell, de azt közösen kell eldöntenetek, hogy mi legyen az. Lehet ami neked nyerő ötlet, az őt feszélyezi. Nem biztos, hogy el tudott lazulni.

2016. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

8:42

"Nincs szex 2 hét alatt? Akkor 1 hét után visszautaznék beadni a válópert.

Nő vagyok."


Nőőő?

Milyen nő az aki egy hétig sem bírja ki tömködés nélkül?!

Egy szánalmas, szexista!

2016. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
12, nő vagyok. Kibírom, akár évekig. De miért tenném? De nem arról van szó. Hanem ha elmegyünk egy különleges helyre és ha egészséges a párom, akkor nem normális, ha nem kíván meg ennyi idő alatt. Főleg ha én kezdeményezek, felöltözöm szexibe. És írtam, hogy ha valakik összeházasodnak, akkor ismerik egymás igényeit, vágyait. Pár hetes kapcsolatról lenne szó, akkor megérteném de nem maradnék vele.
2016. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem, a sok munka hátterében más nő áll inkább, nem a munka. Házasságunk jónak mondható. Legalábbis eddig az volt, utobbi időben változott meg valami. Reméltem egy út kettesben összehoz, de férjem teljes érdektelenséget mutatott az út iránt is és irántam is. Most már kb egy hónapja nincs közöttünk szex, előtte is egyre ritkábban.
2016. jan. 18. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!