Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik anyum úgy...

Miért viselkedik anyum úgy mint egy tini p*csa?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben olyan képeket rak fel Facebookra magáról, hogy néha én szégyellem magam miattuk. Idegen pasikkal írogat holott van férje és 4 gyereke!!!Nem is egyhez elment már. Egyszer teherbe is esett. Az igaz, hogy apum és az ő kapcsolata nem igazán fényes...de attól még nem kellene ribis képeket felrakni netre magáról. Egyszerűen úgy beszél olyanokat csinál mint az én korosztályom. Nem volt mindig ilyen. Hiányzik a megerto anyukám. Mostanában beszelgetni se tudok vele olyanokrol mint regen. Nem erdekli mi van velunk. Nem csinal semmit. Csak a neten lóg es azt hajtogatja h nem elte ki magát! Am 41 éves.


16/L



2016. jan. 17. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is elküldheted! Ilyen korosztály... (Y)
2016. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Majd mindjárt! -.-" Ha nem a kérdésre válaszoltok akkor ne írjatok mar ide. Köszi
2016. jan. 17. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerek és család mellett ribiskedik?!

Nem semmi.

Szerencsétlen apukádat sajnálom, meg persze a gyerekeket.

2016. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyira szégyellem. Pedig nem akarom. Mert hát csak az anyám meg minden...
2016. jan. 17. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Még fiatal vagy, ő most megy át azon, hogy gondolom ti már nagyobbak vagytok. 40 évesen 4 gyereket felnevelt, körülötettek forgott az élete, apukáddal nem jó a kapcsolata. Élni szeretne és nőnek érezni magát.Ha valakitől megkapná akkor lenyugodna.Végülis elment az egész fiatalsága gyerekneveléssel és sajnos gondolom apukáddal régóta nem olyan a kapcsolata. 40 évesen még fiatal ahhoz, hogy eltemesse magát. Az, hogy a ló túloldalára esik, sok hasonló korú fiatalon anyukává vált nővel megesik.
2016. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Most kapta el a második kamaszkora (vagy a harmadik).
2016. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én megértem. Csak hát azért nem kellene magát és minket is lejáratni Facen. Nem tudom meddig tart ez nála. De már elegem van.
2016. jan. 17. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy írod: most éli ki magát.


Ami részemről egy ostoba felfogás, hogy valaki kiéli magát, vagy nem élte ki magát.

Ez régen elég pejoratív értelmű szó volt, pont azt jelentette, hogy túl sokat züllött, pasizott/csajozott, éjszakai éltet élt, és ez meghagyta rajta a nyomát is, kiélt lett, kiégett.


Ezért nem értem, mikor valaki arra hivatkozik, hogy még nem élte ki magát = még nem égett ki teljesen.


Mondtad már anyádnak, hogy szégyenled őt a viselkedése miatt? Lehet, hogy ez elég lenne ahhoz, hogy vissza szálljon a földre.


Attól tartok, ebből hamarosan válás lesz. Azért viselkedik így, hogy hamar találjon valami új pasit, apád helyett.

Az más kérdés, apád miért alázkodik meg ennyire.

2016. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze probaltam mar beszelni errol vele. De a valasz mindig az h ezt meg nem erthetem stb. Ha pedig azt mernem mondani neki h szegyellem akk megsertodne mint egy gyerek es nem szolna hozzám. Ismerem már.
2016. jan. 17. 18:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de valahogy bíztatnám arra,hogy 4 gyerek után próbálja rendezni a viszonyát aputokkal,mert ennek azért van súlya.Megpróbálták megbeszélni a dolgot?Vagy tud erről?Mert oké,lehet,apud is löki anyudat a szakadékba,vagy rátesz egy lapáttal,de meg kéne beszélniük,felnőtt emberek.

Off:anyud a nagy kapuzárási pánikban remélem nem lesz akkora önző dög,mint egy volt középsulis osztálytársam anyja,aki 5 gyerek után vonult be önkényesen a pszichiátriára és az ex férje nyakára hagyta az összes gyereket.

2016. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!