Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így áll a fiam a dolgokhoz?

Miért így áll a fiam a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
A fiam fotósként végzett és a szakmájában is dolgozik, viszont arra soha nem tudom rávenni, hogy a családi eseményeket örökítse meg néhány képben. Mindig azt mondja, hogy ő ezeken a családi összeröffenéseken szórakozni szeretne és nem dolgozni. Hogy lehet valaki ennyire önző és hálátlan? Olyan nagy dolog lenne lőni pár képet a családról? Minden idegent lefotóz a családját meg nem hajlandó. Mit gondoltok? Vagy ez tényleg olyan óriási kérés?

2016. jan. 17. 17:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Profi fotokat csinalni azert nem csak annyi hogy "lo par kepet a csaladrol".. Sok odafigyeles normalis kepeket csinalni, szerintem ertheto hogy ahova kikapcsolodni megy, ott nem akar dolgozni.
2016. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
14%
1. : nyilvan a csalad nem mm-re pontosan beallitott fotokat ker, hanem csak atlagos fenykepeket. ez pedig egyaltalan nem nagy keres, sot, lehetne a fiadnak magatol is annyi esze, hogy nem ilyen pofatlan, hogy egy kepet keptelen csinalni. szeretem ezt, mikor a dragalatos muveszek meg kikerik maguknak............
2016. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Mert utána minden rokon elvárná,hogy ingyen fotózzon nekik. Egy ismerősöm fodrász,levágta távoli rokonok haját,és utána jött a fél utca mert itt van xy unokája és ingyen vág hajat. Fotózz telefonnal,mint azok akiknél nincs fotós a családban.
2016. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
59%
Napi provokatív f**z...
2016. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért olyan nagy dolog fotózni. Mindenki örülne, ha nem életlen és szemcsés képekkel lennének megörökítve a családi események.
2016. jan. 17. 17:33
 6/34 A kérdező kommentje:

ma 17:33

Miért lennék provokatív? Feltettem egy kérdést, mert érdekel, hogy másnak mi a véleménye, vagy hogy más volt-e ilyen szituációban.

2016. jan. 17. 17:34
 7/34 anonim ***** válasza:
83%
Te vagy önző inkább.A fiadnak van igaza.Ő is család tagja,nem egy idegen,érthető,hogy szórakozni szeretne,nem pedig dolgozni.Ingyen meg pláne.Aki szakember,az tudja,hogy nemcsak "ellövünk" pár képet.Én sminkes vagyok.Sokan mondták a családban,hogy csináljak neki csak nagyon egyszerű sminket.Fingjuk nincs,hogy működik,mert nem értenek hozzá.A fotózás pont ilyen.
2016. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha te szakacs lennel, orulnel neki ha a csaladi programokon neked kellene csinalni a komplett menut? Persze nem kellene profi, ettermi szintet keszitened, csak osszedobnal valamit.
2016. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
14%

azert ne hasonlitsuk mar ossze a szakaccsal, meg a sminkessel, konyorgom.......

elvinne a gepet a csaladi programokra, csinalna 2-3 csoportkepet,meg esetleg kepet amikor valaki elfuj egy tortat, vagy ilyesmi, es mindenki boldog lenne. az meg mar egyenesen nevetseges, hogy az ingyen dolgon porognek egyesek......jo h nem ker penzt a sajat anyjatol -.- gyokerek

2016. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Kedves 68%os, édesem! Gyere, odaadom neked a kamerát, nézzük meg hogy kattintgatsz vele párat. ;)
2016. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!