Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Rosszul állok a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
egy éve költöztem a páromhoz, külföldre.Van saját autóm, de mivel magyar rendszámú, nem lehet huzamosabb ideig az adott országban.a párom ezért vett még egy autót, ami az ő nevén van, elvileg ezt használnám én.A lányának van saját autója, mégis egy ideje folyton ezt az autót viszi el, sokszor egy egész hétre, anélkül, hogy engem megkérdezne róla.Csak az apját kérdezi meg, ő meg persze azt mondja, h vigye nyugodtan.Mivel a párommal egy helyen dolgozunk, igazából nem jelent problémát, mert együtt megyünk a munkába, de engem mégis nagyon bánt.Nem igazán jó a kapcsolatunk a lánnyal, sosem bántottam, de ő az elejétől kezdve nagyon barátságtalan volt velem. Ha jóban lennénk, egyáltalán nem bántana, hogy elviszi, de így fáj.Eddig nem szóltam semmit, mert nem szeretném ha úgy tűnne, hogy irigy vagyok, mert egyáltalán nem erről van szó.De nekem olybá tűnik, hogy az egész az én idegesítésemre történik.
2015. márc. 17. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezt csak azzal tudod orvosolni, hogy a párod lányának gyerekes viselkedését félre téve, megpróbálsz jó viszonyt kialakítani vele, annak ellenére, hogy barátságtalan. Ha nincs változás, mond el a párodnak , de ne veszekedve.
2015. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen, csak ez rettentő nehéz, mivel már nagyon kivagyok tőle.Ráadásul most kiderült, hogy valószínűleg hazaköltözik, úgyhogy elgondolkodtam rajta, hogy lehet h olajra lépek.Nem tudom mit csináljak, nagyon el vagyok keseredve.
2015. márc. 17. 12:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elöször a pároddal kelllene megbeszélni, hogy hogy is van ez, kié az autó, meg hogy tervezi a hármaban való életet, stb.
2015. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, a párodnak esélye sincs gondolkodni a megoldáson, ameddig azt sem tudja, hogy baj van. Alaphelyzetben az kellene, hogy fontos legyen számára, hogy ti ketten harmonikusan éljetek, és a felnőtt lányát is abban tudja támogatni, amiben tudja. Ha nincs tisztában azzal, hogy nem szívesen élnétek együtt hármasban, akkor ezt látja a világ legjobb megoldásának, hogy minden szerettéhez közel legyen.
2015. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mivel te használod az autót legtöbbet és ha jól értem azért is lett véve, hogy te tudj közlekedni, így szerintem illene tőled is elkérnie. Lehet a párod, azt hiszi, neked mindegy és szerintem fogalma sincs róla, hogy neked rosszul esik. Ezért szerintem mondd el neki, hogy jól esne, ha téged is megkérdezne a dologról, elvégre a te autód is.
2015. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
övé az autó, nem neked vette, csak használod, akkor mért ne vihetné el a lánya?
2015. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a lánya már nem gyerek, 23 éves elmúlt.Borzasztóan bánt engem ez a helyzet, mert egyszerűen nem érzem jól magam, ha itthon van, olyan, mintha vadidegen lennék, soha nem szól hozzám.Nagyon sokat sírok emiatt titokban, és ha eszembe jut, hogy lehet, hogy mindennap itt lesz, szinte kiráz a hideg. Próbáltam már a párommal erről beszélgetni, de ő hallani se akar róla, hogy elköltözzek.Szerinte meg kéne beszélni ezt a helyzetet(mármint, hogy nem bír engem a lány), de szerintem meg ezen semmi beszélnivaló nincsen.
2015. márc. 17. 13:05
 8/18 A kérdező kommentje:
De pont erről van szó, hogy nem az a baj, hogy elviszi, hanem, hogy engem meg se kérdez róla, hogy esetleg van-e rá szükségem.
2015. márc. 17. 13:06
 9/18 A kérdező kommentje:
Miközben a saját autója ott áll a garázsban, ezt még hozzátenném.
2015. márc. 17. 13:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Pedig a párodnak van igaza, hogy beszélnetek kéne. Mióta vagytok együtt? Itt az autó kérdés szerintem másodlagos. Azt kéne megtudnod, hogy mi a baja veled a lánynak és ezt csak úgy fogod megtudni, ha beszéltek róla.
2015. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!