Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag a férjem megcsalt....

Állítólag a férjem megcsalt. Ő tagadja, viszont "tanú" van rá. Kinek kellene most hinnem? Vagy hogy járjak utána egyáltalán?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtökön egy igen kellemetlen beszélgetésben volt részem, mikor is a szomszéd (ikerházban lakunk) odajött hozzám és megkért, legközelebb legyünk szívesek a férjemmel halkabban szexelni, mert előző nap (tehát szerdán) délután 2 órán keresztül a nyögéseket kellett hallgatnia. Direkt rákérdeztem az időpontra, hogy délután mikor, mondta hogy kb déltől kettőig.

Nos én akkor doloztam és elméletileg a férjem is, de ezekszerint ő lehet mégsem.


Természetesen szóvátettem ezt neki dr azt mondta ő is dolgozott, márpedig a szomszéd nagyon meggyőződve állítja hogy ő ezt hallotta - amit egyébként a férje is alátámasztott azóta kérésemre.

Gyerekünk nincs, nem albérlet, saját ház, másnak nincs kulcsa hozzá. Én biztosan nem voltam, a férjem sajnos nem tudom leellenőrizni, csak úgy, ha rákérdezek a dolgokra, márpedig ő tagad.

Megmutogatta a telefonját, facebookját, hogy nincs benne semmi ami miatt gyanakodhatnék, de hát akár előzőleg ki is törölhette, ezzel engem egyáltalán nem nyugtat meg.

Nem látnám értelmét annak, hogy a szomszéd házaspár hazudjon és azért azt sem gondolom hogy mindketten nyögéseket hallucináltak volna órákon keresztül. Viszont jó a házasságunk minden téren, nincsenek még komolyabb viták sem, nem gondolnám, hogy oka lenne megcsalni meg hát nélkülem nem is nagyon járogat el sehova így nem tudom, mikor lenne alkalma ismerkedni.. (persze tudom internet, de mondom, minden fiókjá végigmutogatta)


Teljesen tanácstalan vagyok már napok óta szinte nem is alszom. Nem tudom mit gondoljak, mi ez most?! :(



2016. jan. 20. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%
Na nemár! Ti még sosem szexeltetek két órán keresztül? :D Nyilván nem úgy kell ezt elképzelni, hogy két órán keresztül döngetés van, de hát azért egy elnyújtott előjátékkal simán összejöhet az a két óra..
2016. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:

Nos, ma átmentem részletesen megbeszélni a szomszéddal a dolgokat és a helyzet a következő: azt mondták, egészen biztosak, hogy nem keverték össze más hannggal, mert közben beszédet is hallottak, ami azzal volt kapcsolatos, hogy a két fél éppen mennyire élvezi a dolgokat vagy éppen az egyikőjük mit fog csinálni a másikkal, stb., nem részletezem. :D Szóval teljesen biztosan állítják, hogy szex közben előforduló hangokat hallottak.

Abban is biztosak, hogy tőlünk hallották, direkt rékérdeztem, hogy nem lehet-e hogy mittudomén, a szembeszomszéd nyitott ablaknál csinálta, vagy a ház előtt valaki a kocsiban (:D), ilyesmi. Azt válaszolták, hogy nem, tuti tőlünk jött.

Kérdeztem, hogy esetleg valami mozgást a házban láttak-e azt mondták azt nem, de a "nyögésáradat" után hallották ahogy folyik a víz, szóval feltehetően valaki zuhanyzott is.


A férjemet megkérdeztem, hogy szeretne-e esetleg hozzáfűzni valamit, azt mondta nem, nem ő volt és a lakáskulcsot sem adta oda senkinek.

Kárdeztem, alá tudja-e valamivel támasztani, hogy akkor dolgozott-e, parkolójeggyel pl, de sajnos nem, semmivel.


Szóval hát nem jutottam előrébb. :(

2016. jan. 21. 19:56
 33/67 anonim ***** válasza:
78%

Oké, nekem ez így már gyanús. Ha konkrétan beszélgetést, majd zuhanyzást is hallottak, akkor biztos nem a kecske bégetett vagy a madár csirpelt és azt hitték nyögéseknek. :D Pláne, hogy a férjed sehogy nem tud alibit szerezni magának..

Írtad, hogy egyéni vállalkozó, ez mit takar? Ha mondjuk biztosítási ügyekkel foglalkozik, akkor egy adatbázisban rögzítenie kel mikor hol járt, milyen biztosítást kötött meg, stb. Ha valamilyen konkrét vállalkozása van, akkor ott gondolom vannak alkalmazottak. Esetleg náluk rákérdezhetnél, hogy mi volt aznap.

Meg amúgyis.. Valami papír, bármi? Éppen dél körül volt.. Nem evett? Blokk? Még ha nem is étteremben, de boltban egy kiflit venni akár? Vagy tényleg, ahogy te mondod, parolócédula? Benzinkúton tankolás esetleg?

2016. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
99%
Ha a szomszéd ennyire tisztán hallott mindent, akkor hogy lehet, hogy ti még soha nem hallottatok az ő lakásukból semmit? Akkor át kellene hallatszania a tv-nek is a nappaliból, rádiónak a konyhából, vagy ha elejtenek egy lábast a konyhában, sőt ha ők tisztán értették a beszédet, akkor néha ti is kellene, hogy halljátok az ő beszélgetésüket. Szerintem családi házak fala nem olyan vékony, hogy azon át még érteni is lehessen a beszédet. gyanús nekem ez a nagy buzgalom. Ilyen esetben az emberek inkább a " ne szólj szám, nem fáj fejem" elvet követik.
2016. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem szimpatikus ez a szomszéd viselkedése sem...ha igaz,akkor se kellett volna "hallgatózniuk".bekapcsolják a tv.-t, vagy porszívóznak, vagy mittudomén...

Azért egy nappali zajban nem hiszem, hogy olyan feltűnő,és borzasztó,hogy szóvá kellene tennie...


Nem ismerem a férjed, de én inkább most neki hinnék...nem a szarkavaró szomszédnak.Nem csak össze akar ugrasztani?Nem feltétlen a lakás miatt...

Férfi amúgy az illető?


Ne adj okot a csámcsogásukra, hogy most nyomozol, és sajnáljanak, hogy szegény megcsalt feleség.


De azért légy résen, figyeld most már a férjed is.Remélem nem lesz igaza a szomszédnak, hogy mással kamatyolt...

2016. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
Ha mi a konyhában vagyunk és ők is a konyhában, akkor hangosabb beszéd pl áthallatszik. De ha egyikőnk a konyhában, a másikunk a nappaliban, akkor már semmiz nem hallani. Szóval nem értem, hogy ahhoz hogy tényleg mindent halljanak, ahhoz a konyhában kellett volna szexelni vagy a nappaliban kb ordítva.
2016. jan. 21. 21:36
 37/67 anonim ***** válasza:
98%

És nekik pedig a konyhában hallgatózni. Ha annyira zavarta őket, miért nem mentek át másik helyiségbe? És az hihető, hogy szokatlan időpontban ilyesmit hallanak és utána nem kukucskálnak ki, hogy ki mozog a ház körül?

És nem az lett volna a természetes viselkedés tőlük, miután nyilvánvalóvá lett számukra, hogy nem te voltál akkor otthon, hogy elkezdenek terelni, hogy háát lehet hogy nem azt vagy nem onnan hallották, nem is tudják, ők csak azt hitték, stb? Nem, ők határozottan kavarják a trutymót. Talán valamilyen pszichológiai kísérlet alanyai vagytok. Vagy lerobbant a mama és pont jó lenne beköltöztetni az ikerház másik felébe. Vagy szimplán csak unatkoznak.

2016. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
98%
Bocs, de a férjed nincs felháborodva, hogy gyanúsítgatod? Nem is tudom mit tennék, ha a párom ilyesmiket gondolna rólam (pláne bizonyítsam is be, hogy nem voltam ott??!), csak mert a szomszéd elfingotta magát valami hülyeségről... Tehát a kérdés: a férjed mindezek után hogy viselkedik?
2016. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
100%
Azért a férjed 12-14 óráig valamit csak csinált, ha pl. festő, akkor vagy fest valahol vagy felmér vagy épp tárgyal a következő kuncsafttal.. Vagy pont abban a 2 órában úton volt és nem állt le senkivel beszélni, ügyfél ismerős, alkalmazott, rokon, senki?
2016. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy bulizós(iszákos) pasim, évek teltek el kezdtem belefáradni a kapcsolatba, és a kiruccanásaiba... A lényeg, hogy egy idő után kezdtem csak azon gondolkodni, hogy mi van ha csajozik...nem "csak" kocsmázik a haverokkal... sehogy nem tudtam nyakoncsípni, aztán egy átmulatott éjszaka után..kérdeztem hol járt, azt mondta a haverokkal sörözni(név szerint felsorolta őket, hogy kivel volt) és akkor valami bekattant, és rákiabáltam. Ne hazudj! Láttalak! Az igazat akarom hallani.... És mit ad Isten, elkezdett csicseregni, hogy hát az a lány, akivel volt stb... Egy Blöff volt a bukta, nem tudtam semmit!
2016. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!