Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag a férjem megcsalt....

Állítólag a férjem megcsalt. Ő tagadja, viszont "tanú" van rá. Kinek kellene most hinnem? Vagy hogy járjak utána egyáltalán?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtökön egy igen kellemetlen beszélgetésben volt részem, mikor is a szomszéd (ikerházban lakunk) odajött hozzám és megkért, legközelebb legyünk szívesek a férjemmel halkabban szexelni, mert előző nap (tehát szerdán) délután 2 órán keresztül a nyögéseket kellett hallgatnia. Direkt rákérdeztem az időpontra, hogy délután mikor, mondta hogy kb déltől kettőig.

Nos én akkor doloztam és elméletileg a férjem is, de ezekszerint ő lehet mégsem.


Természetesen szóvátettem ezt neki dr azt mondta ő is dolgozott, márpedig a szomszéd nagyon meggyőződve állítja hogy ő ezt hallotta - amit egyébként a férje is alátámasztott azóta kérésemre.

Gyerekünk nincs, nem albérlet, saját ház, másnak nincs kulcsa hozzá. Én biztosan nem voltam, a férjem sajnos nem tudom leellenőrizni, csak úgy, ha rákérdezek a dolgokra, márpedig ő tagad.

Megmutogatta a telefonját, facebookját, hogy nincs benne semmi ami miatt gyanakodhatnék, de hát akár előzőleg ki is törölhette, ezzel engem egyáltalán nem nyugtat meg.

Nem látnám értelmét annak, hogy a szomszéd házaspár hazudjon és azért azt sem gondolom hogy mindketten nyögéseket hallucináltak volna órákon keresztül. Viszont jó a házasságunk minden téren, nincsenek még komolyabb viták sem, nem gondolnám, hogy oka lenne megcsalni meg hát nélkülem nem is nagyon járogat el sehova így nem tudom, mikor lenne alkalma ismerkedni.. (persze tudom internet, de mondom, minden fiókjá végigmutogatta)


Teljesen tanácstalan vagyok már napok óta szinte nem is alszom. Nem tudom mit gondoljak, mi ez most?! :(



2016. jan. 20. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült azóta valami?
2017. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
100%
fejlemény?
2017. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi?
2019. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, ezt már soha nem fogjuk megtudni. Pedig engem is érdekelne, több választ is írtam a kérdéshez.
2019. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kíváncsi vagyok.

Csak azt nem értem, miért nem jutott senkinek az eszébe, hogy részletes híváslistát kérjenek.

+ a konyhában dugás igenis reális, mégse viheti az ágyba, ahol az asszonnyal szoktak lenni.

2020. júl. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Kérdező? Kiderült mi az igazság?
2020. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Kiderült az igazság? :)
2023. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!