Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag a férjem megcsalt....

Állítólag a férjem megcsalt. Ő tagadja, viszont "tanú" van rá. Kinek kellene most hinnem? Vagy hogy járjak utána egyáltalán?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtökön egy igen kellemetlen beszélgetésben volt részem, mikor is a szomszéd (ikerházban lakunk) odajött hozzám és megkért, legközelebb legyünk szívesek a férjemmel halkabban szexelni, mert előző nap (tehát szerdán) délután 2 órán keresztül a nyögéseket kellett hallgatnia. Direkt rákérdeztem az időpontra, hogy délután mikor, mondta hogy kb déltől kettőig.

Nos én akkor doloztam és elméletileg a férjem is, de ezekszerint ő lehet mégsem.


Természetesen szóvátettem ezt neki dr azt mondta ő is dolgozott, márpedig a szomszéd nagyon meggyőződve állítja hogy ő ezt hallotta - amit egyébként a férje is alátámasztott azóta kérésemre.

Gyerekünk nincs, nem albérlet, saját ház, másnak nincs kulcsa hozzá. Én biztosan nem voltam, a férjem sajnos nem tudom leellenőrizni, csak úgy, ha rákérdezek a dolgokra, márpedig ő tagad.

Megmutogatta a telefonját, facebookját, hogy nincs benne semmi ami miatt gyanakodhatnék, de hát akár előzőleg ki is törölhette, ezzel engem egyáltalán nem nyugtat meg.

Nem látnám értelmét annak, hogy a szomszéd házaspár hazudjon és azért azt sem gondolom hogy mindketten nyögéseket hallucináltak volna órákon keresztül. Viszont jó a házasságunk minden téren, nincsenek még komolyabb viták sem, nem gondolnám, hogy oka lenne megcsalni meg hát nélkülem nem is nagyon járogat el sehova így nem tudom, mikor lenne alkalma ismerkedni.. (persze tudom internet, de mondom, minden fiókjá végigmutogatta)


Teljesen tanácstalan vagyok már napok óta szinte nem is alszom. Nem tudom mit gondoljak, mi ez most?! :(



2016. jan. 20. 18:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
80%
A blöff jó ötlet!
2016. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg ne gyanúsítgasd a férjedet, mert éppúgy lehet ártatlan is és nagyon rosszul eshet neki, hogy nem bízol benne. Ki tudja milyen hátsó szándék vezérli a szomszédot. Lehet megharagudott a férjedre valamiért és így akar kicseszni vele. Az alaptalan gyanúsítgatás tönkreteheti a kapcsolatot. Nem hiszem, hogy a jószándék vezette a szomszédot, mikor a képedbe tolta ezt a sztorit.
2016. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
97%
Csodalkozom, hogy a ferjed nem ment meg at a szomszedba ezügyben.
2016. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
100%
Fejlemény? Van valami?
2016. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
50%
Nem biztos, hogy hazudik a szomszéd. Nem akart letàmadni azzal, hogy odavitt a férjed valakit akivel két órán át szexeltek inkább próbált ràvezetni egy ilyen bagatel történettel, hogy legközelebb halkabbak legyetek. Mivel egyértelmű, hogy szàmonkéred a férjed. De az is lehet azt hitték ti vagytok, sok variáció van, csak talàlgatni lehet. Ha egyéni vàllalkozó tehát akkor megy haza amikor akar és pont akkor történt mikor te dolgoztál én sem tartanànám kizàrtnak főleg, hogy semmivel se tudja bizonyítani, hogy dolgozott akkor. A szomszédok már csak azért is direkt hallgatózhattak mert tudtàk, hogy nem te lehetsz. Egy újdonsült romàncnàl pedig nem kizárt egy konyhai szex sem. Az meg, hogy jó a kapcsolatotok ne vegyél rá mérget. Ha megcsal valahogy muszàj nem feltűnèst keltenie, csak úgy tud ha jól megjàtsza, hogy minden rendben. Egyszeri alkalomról is lehetett szó. Mindenesetre én nem hagynám annyiban, itt mindenki a szomszédokat tàmadja holott szerintem a férjed a ludas
2016. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom melyik az az okos aki lepontoz. Mi oka lenne a szomszédnak kitalálni bármi ilyesmit?! Írta a kérdező, hogy nincs rossz viszonyuk, főleg, hogy egyszer már velük is előfordult mégsem szólt nekik a szomszéd. Mit kellett volna mondania? Talán, hogy ne haragudj, de megcsal a férjed, itt voltak déltől kettőig és hangosan szexeltek? Én is kimaradnék ebből, de lehet okosan valami trükkel a tudtára adnám. Én inkább erre tippelnék mint sem arra, hogy a férj nem hibás. Ha nem hibás miért nem tudja bebizonyítani? Bármit ki lehet törölni a telefonból, az a legegyszerűbb, hogy nézze meg nyugodtan :D Persze, mert előtte kitörölt mindent. Kérdező, szerintem nyomozz még ;-)
2016. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 Beltazor91 ***** válasza:
79%

utolsó: Miért is kéne bizonyítani a férjnek?


ha jól értem annyi van a férj ellen, hogy a szomszéd "hallotta".... hát ez édes kevés.


ráadásul a kérdező leírása szerint a konyhában kellett volna akciózniuk, hogy halljanak is vlamit belőle


+ azért csak jobban hisz az ember a férjének, mint egy szomszédnak...ha eddig jó volt a házasság, nem kénne, hogy egy ilyen elrontsa, és azt fent tartom egy idő után úgy is minden kiderül.

2016. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
50%
Érdekesek vagytok, az egyik válaszom lepontozzátok 25%-ra a másikat meg 100%-ra holott a véleményem nem változott továbbra sem. :-)
2016. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
50%
A férj helyében én tennék pontot az ugy végére személyesen. Ha tényleg nem csinált semmit, akkor megérne annyit az egész, hogy a helyzet tisztázódjon és mindenki megnyugodjon,
2016. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
92%
De hogyan tehetne pontot az ügy végére? A szomszédok állítják, hogy hallották, a férj állítja, hogy nem volt otthon. Kész, patthelyzet.
2016. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!