Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni anyával?

Mit tudnék tenni anyával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nővérem szakított a pasijával 3 év után úgy, hogy közben megcsalta stb. Anyát ez nagyon kikészítette mikor kiderült. Minden nap xanaxozza magát, sír és már munkába sem tud menni. Ez már 4. napja tart így és rosszul érzem magam, mert nem tudom mit tudnék tenni. Van, hogy órákon keresztül csak ül és néz ki az ablakon, alduni alig tud pár órát és már egy roncs. Nem akarom, hogy ez rosszabb legyen. Mit tehetnék? 16f Hibákért bocsánat csak ideges vagyok.
2016. jan. 20. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:

emberek küözé kel mennie rángad be a munkahelyére

ez csak árt neki emberek között könyebben eltereli a figyelmét

2016. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nővéred szakított a szerelmével és ez anyukádat viseli meg annyira, hgy xanaxozza magát és sír? Ez csak nekem nagyon érthetetlen?
2016. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam elhívni őt egyéb helyekre, de nem akar sehova sem jönni. Köszönöm a választ :)
2016. jan. 20. 20:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát anyának lényegében ő volt a kedvenc gyereke és nem is gondolta volna róla. Vannak neki még ilyen bajai volt apám miatt és ez csak mégjobbam felerősítette benne.
2016. jan. 20. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress neki egy orvost, ez nem normális.
2016. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen orvost? Ami itt van a falubam csak mégtöbb nyugtatót írna neki. Én pedig nem tudom kihez tudnék fordulni ilyen esetben.
2016. jan. 20. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Pszichiáter, pszichológus? A közeli kórhában tuti van. Házirvostól kell beutalót kérned.
2016. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az addig oké, de anyának mit mondjak? Őt ismerve úgysem menne el. Sajnálom, hogy ilyen vagyok, de egyszerűen nem tudok semmit tenni. Szerintem egy 16 éves gyerek amúgysem kérhet neki beutalót.
2016. jan. 20. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdeg a nővéredet hogy beszéljen vele aztán cipeljétek el a háziorvoshoz ha megsem javulna. Jó pszichiatriára ne küldessetek be mert azok halálgyárak de egy jó pszichológust kereshetnétek neki
2016. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálok mindent megtenni. :)
2016. jan. 20. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!