Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire őszinte a házasságotok?

Mennyire őszinte a házasságotok?

Figyelt kérdés

Mind a múltbéli ügyeket tekintve, mind a jelenben történő dolgokat.

Tudjátok-e egymásról például, kinek hány emberrel volt (szexuális) kapcsolata, ha van egy kis stikli a múltatokban, arról beszámoltok-e egymásnak?

Korábban (akár tizen-huszon évvel ezelőtt) történt családi dolgokat megosztotok-e a másikkal?


Mennyire kell őszintének lenni szerintetek? Jó-e ha az embernek vannak kis titkai?


2016. jan. 21. 20:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

lehet mi vagyunk furcsák, de már házasság előtt terítékre terült,hogy kinek hány kapcsolata volt a másik előtt és ehhez hasonlók. nyílván sötétebb családi titkokat idővel fedtünk fel, de még ekkor sem voltunk jegyesek sem.

szóval szerintem nekünk őszinte, nincsenek titkaink egymás előtt. max hogyha látok egy helyes pasit napközben nem kötöm az orrára, de komolyabb dolgokat elmesélünk.

2016. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk abszolút az. Én tudom ő hány nővel volt előttem (nagyrészét így konkrétan is tudom, hogy X meg Y..), ő is tudja az én exeimet, mondjuk én rajta kívül mással sosem szexeltem.

A múltjával is tisztában vagyok, ő is az enyémmel. Egyikőnké sem a legszebb, de hozzán tartozik ez is, úgy korrekt, ha tudja a másik, a kis stikltől kezdve a családi eseményekig, stb.


Jelenleg sincsenek titkaink, mindent megosztunk egymással, simán belenézhet akármelyikőnk a másik telefonjába, számítógépébe, akárhová, nem találna semmi titkosat. Remélem így marad a továbbiakban is. :)

2016. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mi azokat elmodntuk, ami ránk (rá meg rám) vonatkozik, a család többi tagjának a dolgai meg csak rájuk tartoznak.
2016. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk őszinte, tényleg mindent megosztunk egymással, pontosan úgy, mint ahogy az előttem szóló két válaszoló írta. Mondjuk mi még azon is elpoénkodunk, hogy ki milyen jó nőt/pasit látott aznap, vagy hogy kit hogy találtak be.. Abszolút lazák és őszinték vagyunk egymással, nincsnek titkain.
2016. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Őszinte. Tudunk egymás előző partnereiről (nem is értem, ennek miért kellene titoknak kennie), a múltunkban semmi sötét folt nincsen. Ismerjük egymás családját (mondjuk a férjemé problémás, de természetesen sosem volt ez előttem titok).
2016. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Én nem mondtam el neki az összes férfit, akivel bármilyen kapcsolatom volt. Természetesen a komolyabbakat tudja, a komolytalanabbak meg megmaradnak az én "titkomnak".

Én sem tudok szerintem az ő összes nőügyéről, de nem is baj, azt viszont tudom, hogy fiatal korában volt neki elég sok, szóval így számszerűen sosem szeretném megtudni inkább. :D

A múltamról mindent tud, a családomról is, fordítva is így igaz. A jelenben pedig nincs semmilyen titok, a legaprócseprőbb dolgoktól kezdve a fontos döntéseken át, mindent megosztunk és megbeszélünk egymással.

2016. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen. Mindent tudunk a másikról, előéletet, családi dolgokat is beleértve. (Idén lesz 20 éve, hogy együtt vagyunk). Nekünk ez a természetes.
2016. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ő mindent elmondott nekem, én neki sajnos nem. Nagyon rossz volt a gyerekkorom, a szüleim miatt. Ez mára már megváltozott, nem rózsás a helyzetünk, de megvagyunk. Ő bírja a szüleimet, nem akarnám lerombolni ezt azzal, hogy megosztom vele, hogyan bántak velem korábban.

Ezenkívül mindent tud.

2016. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

A gyerekkoromról (testi, lelki terrorban éltem egészen 18 éves koromig, míg el nem költöztem) és az emiatt kialakult, de már tünetmentes problémáimról (pánikbetegség valamint kevert szorongásos és depressziós zavar) nem tud. Ha esetleg megint lennének pánikrohamaim, azt megosztanám vele, hogy pánkbeteg voltam, de azt, hogy mi az oka, nem.

Exekről, jelenleg történő eseményekről pedig mindketten mindent tudunk.

2016. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%

Mi köze lenne két embernek egymás MÚLTjához? Szerintem semmi. Persze ha valamilyen témában előjön, lehet róla beszélni, de így leülni és bevallani hogy ki mikor hány nővel/férfivel volt? Vagy hogy gyerekkorában mit csinált vagy hogy a családtagjai mit csináltak?

A jelen az más, mert abban már benne van a másik is, joga van tudni.

Na de a múlt?

2016. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!