Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan embereket kérdeznék,...

Olyan embereket kérdeznék, akik jártasak a pióca, keverő, rosszindulatú anyósokkal kapcsolatban. Hogyan sikerült távol tartani magatoktól hogy ne menjen kapcsolatotok/házasságotok rovására? Van erre valami "ellenszer"?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem segíthetek de nagyon kiváncsi vagyok a válaszokra :-(
2014. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Eddigi tapasztalatom alapján az én anyósomra csak a pióca szó a jellemző ezek közül, de ugye erre is csak hosszú hónapok elteltével jöttem rá.


A lényeg szerintem a megfelelő kommunikáció a férjeddel! Beszéljétek meg együtt és jelöljétek ki együtt a határokat, amit nagyon következetesen tartsatok be. A férjed pedig álljon melletted!

2014. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Elköltözni minimum 40km távolságra.

Hétvégente látogatni maximum 2 óra hosszát, ha messzebb laktok, akkor havonta egy délutánt.

Beszélgetést általános témákra terelni, időjárás, növények, állatok, stb.

Ha hülyeséget mond, bólogatni és hamarabb hazajönni. Nem elfogadni semmit, az ünnepeken adott ajándékokon kívül!

2014. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gól válasza:
79%

Az én anyósom is egy igazi vadbarom, meg az apósom is. Mi a párommal elköltöztünk, megmondtam neki, hogy vagy legyen köztünk minimum 200 km, vagy kaput. Szerencsére velem jött és azóta jobb, bár ő még mindig sokat jár vissza. Nem értem, mert vele is csúnyán beszél és folyton csak basztatja.

Sokszor elgondolkoztam már, hogy két ilyen tanulatlan, ostoba alaknak, hogy születhetett ilyen normális gyerekük?

2014. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
sajnos a rokonokat nem válogathatjuk meg. a párod lehet hogy 1 távolabbi rokonra ütött. Anyóséktól minnél messzebb költözni. A párod mondja meg nekik ha nem viselkednek normálisan akkor többet nem megy oda. talán beválik a módszer, ha rájönnek hogy nem fogják látni a fiúkat ha bántják őt.
2014. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
36%
Balta, méreg, kés, puska, furkósbot :-D
2015. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Kerülni kell. Nem kell vele beszélgetni csak, ha nagyon muszály. Ha szemétkedik le kell magasról f.sni, mert ha idegeskedsz, akkor csak boldoggá teszed, hogy el érte amit akart. Az sokkal jobban fáj neki, ha levegőnek nézed a húzásait. Akkor visszább vesz, bár soha nem áll le. Ha végképp jelen kell lenni, családi összejövetelen, stb akkor jópofizni kell a párod miatt. Az anyósoknak soha senki nem elég jó, pláne ha a fiuk párjáról van szó, mert csecsemőkoruk óta szerelmesek beléjük, ezért féltékenyek.
2018. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Amit nem szabad, az az, hogy a párodat olyan helyzetbe hozni hogy döntenie kelljen kettőtök között. Abból lehetnek csak a komoly veszekedések. Ne vedd fel a kesztyűt az öreglánnyal a boxmeccsre. Hagyd, hogy ugráljon a ringben egyedül.

Előbb utóbb elfárad.

Szépen tedd le a kesztyűt, paskold meg és mosolyogj az arcába kedvesen. Hogy ezt benézte. Ha harcolsz vele ezzel neki teszel jót, mert szerinte te jöttél a családba, alkalmazkodó te. De ha letojod, akkor előbb utóbb kiderül, hogy ő a hunyó. És boldogabb leszel, ha nem aggódsz az ügyletein. Attól még nyugodtan útálhatod legbelül. 99%-ban sajnos mind ilyen.

2018. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!