Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőfaló pasik, kérlek írjatok...

Nőfaló pasik, kérlek írjatok őszinte véleményt. Miért nem kell nektek a könnyen kapható nő (mégha amúgy főnyeremény is lenne)?

Figyelt kérdés

Konkrétan a nővéremről van szó. Én már családos vagyok, neki is van egy gyereket de szétment a párjával pár éve.


A párjával nem tudták megbeszélni a problémákat, ezért inkább megcsalta egy tök nulla pasival aki csak hülyítette a klasszikus szöveggel. És a nővérem mindent elhitt "meg olyan régóta vágyik már arra, hogy valaki ilyen szépeket mondjon neki". Azóta is próbálkozik pasikkal, de egyik jobban átveri mint a másik. Néhány napos pasikat már ágyba enged ("mert manapság már így mennek a dolgok" meg "hátha ő lesz az igazi"). A pasi eltűnik, nem hívja, késő éjjelre teszi a randit, hajmeresztő sztorikkal áll elő és ő konkrétan minden elhisz és megbocsát.


Én már rég megtanultam a csalódásaim során, hogy tartsam magam valamire. Nem tűrök el akármit akárkitől, pláne nem egy kezdődő kapcsolatban. Nővérem meg mint egy 20 éves tapasztalatlan liba. Egyik pasijával évekig játszották ezt...a pasi nem volt hajlandó találkozni a családunkkal, nem jött el családi eseményekre de a nővérem ment vele ide-oda ahogy ő akarta. Mindig CSAK a nővérem alkalmazkodott, a pasi egyszer sem. Ilyen vacak kapcsolatba már gyereket is akart szülni neki! Külföldi volt a pasi, a nővérem szenvedett a távkapcsolattól de a pasinak túl drága volt a repjegy (nem az) és ezért közölte vele, annyit nem ér már hogy ennyit repülgessen hozzá. Aztán megint visszatáncolt, a nővérem megint tapsolt hozzá, megbocsát, megint gyereket tervezett aztán végül a pasi dobta ki véglegesen. És még ekkor is, a nővérem elém áll "nyugodt a lelkem mert én mindent megpróbáltam"....


Persze mondhatjátok, hogy nem az én életem és hagyjam békén, de csak a nővéremről van szó és mindig is segítettük egymást, nagyon jó testvérek vagyunk. És látom bajban van, magányos, nem talál egy normális pasit...


De minden pasinak minden szövegét beveszi, mindent elnéz nekik, ezt a pasik ki is használják.

Nővérem indoka: felhívom/megbocsátok/beszélek vele mert akkor nyugodt a lelkem, hogy én mindent megtettem....

És képtelen vagyok meggyőzni, hogy tartsa már magát valamire!


Mégis hogyan tudnék hatni rá?

Van itt olyan nőfaló pasi, aki le tudná írni az őszinte véleményét miért nem kellenek nekik az ilyen "megbocsátó, mindent elnéző, alkalmazkodó" nők?



2015. okt. 29. 09:59
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
A leírásban ott a válasz. :)
2015. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
96%
Tudom nem segít: egyiknek sikerül, a másiknak nem! Sajnálom a nővéredet-nem vagyok nő faló-hűséges típus vagyok!
2015. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
98%

"Néhány napos pasikat már ágyba enged"

-akkor kell nekik, de csak közösülésre. Mi a kérdés?

2015. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Ha a te testvéred lenne ilyen ne mondd, hogy nem akarnál rajta segíteni ha qrva ha nem...


A mi családunkban mindig mindent megbeszéltünk, mindig segítettük a másikat, nagyon nagy az összhang közöttünk. Ezért is érzem úgy, hogy segítenem kéne.


Másrészt meg ha azt mondaná nekem, "ez így jó nekem és így akarom csinálni" akkor megérteném, elfogadnám. De mindig mondja hogy "ha változna/nem lenne ilyen meg ilyen akkor komolyan működne" meg "ő mennyi mindent megtett" meg "ő mennyire komolyan gondolta".


Tudom, ismerem, hogy normális férfit keres akit szerethet és ő is szereti.

2015. okt. 29. 10:11
 5/57 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a férfiak nagyon jól ráéreznek arra, hogy kit lehet kihasználni. A nővéred meg nyilván hagyja magát. Ilyen típus. Könnyen uralkodnak felette. Ebben valószínűleg az is benne van, hogy annyira szeretne már családot, hogy sok mindenbe belemegy, amibe egyébként nem menne.

Az ilyen uralkodó férfiaknak meg ő tényleg főnyeremény (csak nem úgy, ahogy a nővéred szeretné) hiszen egyszerűbb valakit irányítani, mint alkalmazkodni hozzá.

Arról én nem vitatkoznék, hogy hány alkalom után lehet, illik lefeküdni valakivel. Láttam én már egyéjszakásnak indult történetből is házasságot. Meg klasszikus udvarlós, eljegyzéses, házasságos történet után is megalázott, kihasznált nőt is láttam.

Nem hiszem, hogy ezen múlna.


A nővérednek a saját fejében kéne rendeznie a dolgokat és nem egy férfitől várni, hogy megmentse, akkor talán tisztábban fog látni és nem kapaszkodik majd ilyen görcsösen minden férfiba.

2015. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
48%
Segíteni akarhatsz rajta, persze, de hogy rózsaszín ködben látod és így felértékeled azt, ami a rút valóság, az már elfogultság. A nővéred nem főnyeremény, attól nem lesz az, hogy mindenki úgy gázol át rajta, ahogy akar és mindenki azon a lukon tolja meg, ahol csak szeretné. A főnyeremény nem itt kezdődik. Szerető tesó, jó lélek lehet, de prostituálta magát, és akkor sír, hogy hol vannak a hercegek.
2015. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
37%

#1-4 es! Miért qurva?? Értelmes választ nem lehetne?? Gondolom Ti hűséges "emberek vagytok!

#5-gonolom értelmes választ adott, csatlakozom és osztom a véleményét! Ti csak nyugodtan nyomjátok a pirosat! Hiszen értelmetlen "emberi választ ez követi! brrr

2015. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
39%
Igen, én hűséges ember vagyok, és ha nincs párom, akkor se járok ágyról ágyra. De nem is ez a kérdés, hanem nem próbáljuk hercegkisasszonynak eladni magunkat, mikor valójában ordasak vagyunk. :)
2015. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
49%

"Ha a te testvéred lenne ilyen ne mondd, hogy nem akarnál rajta segíteni ha qrva ha nem... "


Segíteni CSAK ANNAK lehet, aki hagyja.


A növérednek éppenhogy tetszik az egyik ágyból a másikba feküdni, a nyavalygása meg csak mese, amivel "megmagyarázza" , hogy ö nem tehet semmiröl.


Egyetlen normális férfinek sem kell olyan nö, aki bárkivel lefekszik pár nap után.


Az meg, hogy MI az FÖNYEREMÉNY a növéredben, sehol sem látom, egyetlen pozitiv tulajdonságot sem írtál róla. (Még az ágyban sem lehet nagy szám, ha senkinek nem kell másodszor)


A legokosabb lenne, ha nem akarnád "megváltani", mert nem akarja, neki ez az élet tökéletesen megfelel.

2015. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes hozzászólásokat, a többiek nem érdekelnek.


Látom nagyon foglalkoztat a főnyeremény dolog. Nem gondolom, hogy főnyeremény, de egy normális, dolgos, okos nőről van szó aki szép, csinos, igényes is. És ismerem és tudom, mennyire odaadó anya és társ is tud lenni. Ezek alapján úgy gondolom, ha nem is főnyeremény de azért igen jó társ tud ő még lenni, nem kell végleg leírni.


"Csak" elhanyagolták és rosszul döntött és azóta is sorozatos rossz döntésekkel löki magát még lejjebb. Százszor megbánta már hogy anno lelépett, sajnos visszacsinálni már nem lehet. Így most néha görcsösen néha lazábban keres magának másik párt. Próbál lélekben kiegyensúlyozott lenni (beletemetkezik a gyerekébe, munkába, hobbikba, sportba) de érzem rajta, hogy nem boldog teljesen, hiányzik neki a "normális férfi".


Örülnék, ha egy "nőfaló" pasi is tudna írni az ő szemszögéből.

2015. okt. 29. 10:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!