Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok emiatt, vagy hagyjam?

Szólnátok emiatt, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Valahányszor itt van a bátyám barátnője, rettegve várom,hogy mikor kezd el pusziszkodni a bátyámmal.

Ugyanis mindig ilyen cuppanós puszikat ad neki, és az valami förtelmes, szerintem gusztustalan, és a család többi tagjára nézve nem túl tapintatos.Természetesen nem egyet ad, hanem percekig csak a hangos cuppogást hallani, már a leírásával kerülget a hányinger...

Be lehet csukni az ajtót, azt csinálnak amit akarnak..de lehetne kulturáltan is puszikat adni, nem értem miért kell akkorát cuppannia,hogy a papagáj is leforduljon a ketrecben.(az egész házban hallani)


Igen csak puszi, és nem, nem irigy vagyok.Ja és nem ez a legnagyobb problémám, de igenis zavar.Az ilyen jellegű válaszokat csak jelenteni tudom provokációként.


Nem tudom,hogy szólhatnék,hogy hé hallod, ne cuppogjon már...ezért is hagytam eddig, de tényleg nagyon zavaró, ha meg becsukom az ajtót, úgy felmelegszik a szoba,hogy megmaradni nem lehet.Persze becsukom mert az is jobb, de bármelyik órában rákezdhet a csaj, és még kiszámítani sem tudom.Förtelem.


2016. jan. 24. 12:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
95%
minden képpen szólj ezér de tapintatosan pl: figyelj nem piszkálásból de engem ez zavar
2016. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kicsit kellemetlen ilyen miatt szólni, de gondolom senki sem szeretné vasárnap délután a pihenőideje alatt hallgatni, azt amint valaki jó nyálas puszikat adva cuppog...
2016. jan. 24. 12:11
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Mikor kettesben vagytok a bátyáddal, akkor tapintatosan mondd meg neki, hogy túl hangosan csókolóznak, és ez zavar téged (esetleg a család többi tagját is?), odafigyelhetnének erre egy kicsit.
2016. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

...és biztosan felülről hallod azt a hangos cuppogást??

:)

2016. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
:DDDDDDDDD utolsonal felnevettem. szolj nekik, persze, ezt amugy en is utalom, szoval aterzem.
2016. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
elobb utobb felnosz te is es ugyanazt fogod csinalni...
2016. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Ne fogd vissza magad, mások előtt nyalakodni igenis gusztustalan és illetlenség. Mondd csak meg nekik, hogy vonuljanak be a szobájukba nyáladzani. A folyamatos cuppogás meg pláne idegesítő. Odaállnék melléjük és jó hangosan cuppognék a fülükbe 10 percen keresztül, hátha észreveszik magukat.
2016. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Persze, mindenki ezt csinálja. Igazából cuki a kérdező. :D 14-16-nál nem lehet idősebb. :D Azonban abban igaza van, hogy nem kell mindenkinek azt hallgatnia, hogy szerelmeskednek. :) Meg lehet oldani halkabban is.
2016. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyentől én is frászt kapok, biztos nem sokáig hagynám szó nélkül. Elég primitív viselkedés.

Utolsónak: Ok, hogy ő is azt fogja csinálni, de nagyon nem mindegy, hogy kettesben csinálja-e, vagy társaságban.

2016. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Azért hogy mindenki ezt csinálja, az túlzás. Nekem pl. minden rokonom és barátom intelligensebb és kulturáltabb ennél, még soha egyikük sem állt neki nyilvánosan szopkodni a másikat. Mert ugye nem 1 pusziról van szó, hanem perceken át tartó cuppogásról. Nem ugyanaz.
2016. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!