Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tudom hogy...

Mit csináljak ha tudom hogy apám megcsalja anyámat?

Figyelt kérdés

Párszor láttam màr furcsa üzeneteket de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Ma azonban az üzenetet amit a nőnek szánt, véletlenül nekem küldte el. Magyarázkodik nekem, én pedig próbálok úgy tenni mintha nem is érdekelne a dolog. Mert olyan sms-ről van szó, amiben azt írja hogy hazaért meg hasonló semleges dolgok. Szóval nekem is írhatta volna. De tudom hogy nem nekem szólt. Anyámnak meg biztosan nem.

Ráadásul apám autóját láttam olyan környéken amerre semmi keresnivalója nincs és nem is volt. És amikor rákérdeztem akkor is azt mondta, hogy a munktársa kérte kölcsön az kocsit mert valami dolga volt.

Nem tudom hogy kezeljem az ügyet. Magamban se tudom tartani. És anyámat féltem és sajnálom a legjobban. Mit csináljak? 16/L


2016. jan. 24. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
36%

Anyukádnak szólj, mond el mit tudsz és majd megoldja.

Joga van tudni.

2016. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nekem volt mert arra járok suliba. Viszont ő arra soha nem jár. A magyarázata pedig nevetséges. És tudom hogy hazudik
2016. jan. 24. 19:44
 3/61 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz helyzetben vagy. Én azt mondom, egy ideig még tartsd magadban, apáddal azért érzékeltetheted, hogy gyanús neked a viselkedése. Ebből a helyzetből nem lehet jól kijönni. Az is kérdéses, hogy anyukád hogyan reagál. Nehéz tanácsot adni anélkül, hogy a szüleidet illetve az ő egymáshoz való viszonyukat ismerné az ember. Idősebb testvéred nincsen? Vele esetleg lehetne konzultálnod.
2016. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Kérlek ne írjatok hülyeségeket. Már a sírás kerülget és félek az egésztől.
2016. jan. 24. 19:45
 5/61 A kérdező kommentje:
#5 Igen, van idősebb testvérem de ő még érzékenyebb lenne erre a témára. Legjobb barátnőim pedig mind ismerik a szüleimet és nem akarom hogy megváltozzon apámról a véleményük. Mert mindegyik szereti mert mindig jófej meg kedves velük.
2016. jan. 24. 19:47
 6/61 anonim ***** válasza:
45%
Szólj anyukádnak!!! Ez az alak nem érdemli meg,, hogy falazz neki!! Anyukád joggal fog haragudni rád ha megtudja, higy tudtál róla és nem szóltál neki!! A halgatás beleegyezés!! Támohatott , hogy megalázzák az anyádat???
2016. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
100% hogy igaz. Nem találtam ki semmit. És a gyanúm sem most alakult ki. Most bizonyosodott be az egész
2016. jan. 24. 19:51
 8/61 anonim ***** válasza:
67%

Ha a nő csalná meg a férjét, mindenkinek habzana a szája, hogy szóljál.


Szólj nyugodtan, ez a helyes.

2016. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 Carragher_x ***** válasza:
3%

Bebizonyosodni semmi sem bizonyosodott be, hisz semmiféle konkrét bizonyítékod nincs.

Egyébként pedig igazából az égvilágon semmi közöd nem lenne hozzá, ha meg is csalná, szóval nőj fel és tartsd magadban a gyanúdat. (Esetleg beszélj, ismétlem beszélj és ne vádaskodj, róla apáddal négyszemközt.)

2016. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
MI AZ HOGY NINCS HOZZÁ KÖZÖM??? NINK CSÖZÖM A SZÜLEIMHEZ? NÉZZEM VÉGIG AHOGY ANYÁMAT MEGALÁZZA?
2016. jan. 24. 19:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!