Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megcsalja anyámat,...

Apám megcsalja anyámat, vannak bizonyítékok, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Találtam 1 nagyon egyértelmű beszélgetést fater és a nő között msn naplózott-ba.

Most teljesen tanácstalan vagyok, ha megmutatom anyunak, akk biztos hogy robban a bomba, anyunak meg nincs annyi keresete hogy fenntartsa ezt a házat. Alapból beteg is, ezért megkímélném ettől ... :/

ötletek ?


2010. nov. 11. 21:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
beszélj apuddal, hogy a házasságát tegye széppé és ne más nőbe keresse az örömöt
2010. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
félek hogy nem menne ez így nekem, 1ből tagadná, és amilyen állapotba vagyok, képes lennék egyet beverni neki... borzasztó ez a helyzet :(
2010. nov. 11. 21:25
 3/34 anonim ***** válasza:
55%

Igen,előbb apukáddal beszélj:S

De kétlem,hogy hallgatna rád.Elég rossz helyzet,sajnálom.

Viszont anyukád megérdemelné,hogy tudjon róla.

2010. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%

Egy aljas ribanc az apád (bocsáss meg a jelzőért). Ha anyukád beteg, ne bántsd ezzel. Az apáddal beszélhetnél, hogy tudsz róla, véletlenül vetted észre, és ne játsszon ilyen aljas játékot.

Na tessék, ennyire lehet bízni egy pasiba 20-30 év után is...

2010. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
36%

Ha beteg anyukád,akkor talán hiányzik neki a szex. Ezért még nem aljas ribanc. Sok asszony is tart szeretőt,mert unja a férjét.

Beszélj apukáddal, de higgadtan.

2010. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%
Semmit nem a te dolgot. Tudom rossz látni.. de nem a te dolgod.
2010. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

a legrosszabb az egészben, hogy mikor észrevttük az első jeleket, akkor végig tagadta, még el is szégyelltem magam, és mellé álltam, mert megbíztam benne, de amit most láttam, az elég nagy sokk volt, még most is remeg a gyomrom :(

Ő most az én szememben 1 utolsó féreg, anyuval állandóan bunkózik, most már tudom h van más valaki is... óriásit csalódtam...

2010. nov. 11. 21:33
 8/34 anonim ***** válasza:
49%
Ha anyukád beteg, nem valószinü, hogy élnek házaséletet. Ha diszkréten csinálja, és nem erről beszél a környék, akkor nincs ezzel ebben az esetben semmi gond szerintem. Apukádnak is megvannak a maga igényei, ő is szeretere vágyik, egy kedves érintésre, olyan bensőséges kapcsolatra, amit természetesen tőled nem kaphat meg, és a beteg édesanyádtól sem lenne szép elvárni. Monjduk jó lenne tudni, hogy mennyire beteg. Mert ha a betegségétől élhet normális életet, akkor gáz, de te nem tehetsz abban az esetben sem semmit. Te is elvárnád a szüleidtől, hogy ne szóljanak bele a szerelmi életedbe.
2010. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem se törődj vele. Egy ősi indián mondás szerint néha a legbölcsebb vélemény az, ha nem mondasz semmit.

Valakik leélnek úgy egy életet egymás mellett, hogy végig csalja egyik a másikat vagy mindketten egymást...

Ha viszont nagyon bántja a szemed és nem bírsz elsuhanni e fölött mond meg apudnak, hogy ha csinál valamit akkor azt legalább jól csinálja és ne okozzon vele fájdalmat másoknak...

(Én így kértem meg a barátnőimet mindig erre, de igaz ez teljesen más)

2010. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
Ez érdekes,részben igazuk van.De az anyukája nem hiszem,hogy tehet arról,hogy beteg.Tényleg kérdéses mennyire.De,ha valami komolyabb akkor valószínű nem arra vágyik,hogy legyen egy hűtlen férje.És igen,ne szóljon bele egy gyerek a szülei gondjaiba feltétlen,de nemhiszem,hogy sok ember szívesen nézi végig,hogy a beteg édesanyját csalja a férje..
2010. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!