Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megmondanátok, ha nem...

Ti megmondanátok, ha nem bírnátok a rokonotok párját?

Figyelt kérdés

Több esetben is előfordult a családban, hogy olyan párt választottak maguk mellé, akikkel több-kevesebb gond van. Egymás között (csúnya dolog, de a hátuk mögött) arról beszéltünk néhányan, hogy nem kell szólni, mert úgysem nekünk "kell" szeretni az illetőt, emellett viszont megbeszéltük, hogy ha velünk fordul elő ilyesmi, mindenképp szóljunk a másiknak. Most megtörtént ez, azzal akivel ezt megbeszéltem. Viszont ha jobban belegondolok, nekem is rosszul esne, hogy egy családtagom fúrja azt, akit szeretek.

Szerintetek szóljak, hogy elviselhetetlen embert talált maga mellé?



2016. jan. 25. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nem beszéled ki magadból akkor csak gyűlik és gyűlik, és egy idő után egyszerre fog kijönni belőled, ami szerintem sokkal rosszabb mintha apránként az elején adagolnád be.

én a helyzet súlyosságától függően elmondanám a nyűgjeimet.

2016. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Megbeszéltétek, úgyhogy szólj. Tudod, rengetegféleképpen lehet azért ilyenről beszélni, finomabban is. Úgy sem jó, persze, de azért számít a stílus.

Mondjuk nem tudom, mit kéne rá lépnie, ha egyszer neki tetszik a másik. De lehet, hogy van, akinek segít egy külső személy véleménye, persze csak ha ő is sejti, hogy nem kóser a helyzet, csak valamiért álomvilágban él. Hátha egy neki fontos személy véleménye segít kipukkasztani az amúgyis vékony buborékot...

2016. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!