Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csaladtagotok,...

Van olyan csaladtagotok, rokonotok akinek atmosta az agyat a vallas?

Figyelt kérdés
Nem a kereszteny vallasokra gondolok.Hanem olyanra ahol anyagilag hozza kell jarulni,es mar semmi mas nem erdekli. Mit csinaltatok vele?Sikerult ra hatni?
2014. okt. 5. 12:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Ó hidd el, a keresztény vallások is tudnak agymosóak lenni (pontozzatok le)

Sok ismerősöm van, rokonságban is.

2014. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Van...és keresztény vallásnak számít

Nm sikerült hatni..évek őta szőba sem állunk vele, mert akkor jön a "hites" szöveggel, amire egyikünk sem kíváncsi

2014. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem szerencsére nincs ilyen rokonom. De az utcánkban lakott egy család, ahol a nő csatlakozott asszem a hit gyülekezetéhez vagy vmi hasonló dologhoz. A férje meg a gyerekei nem tértek át erre a "vallásra", ezért elhagyta őket, mert akkor ők "az ördögtől valók" vagy vmi ilyesmi... Semmivel nem tudtak hatni rá, egyszerűen otthagyta őket. Én egyébként szörnyűnek tartom, h képes volt a gyerekeit is elhagyni, csak mert "az ördögtől valók." :(
2014. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1. A kereszteny vallasoknal nincs kotelezo penzosszeg amit adni kell. Ez a vallas vagy inkabb szekta meg elvarja.
2014. okt. 5. 12:52
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

Kerdezonek igaza van kereszteny es a vallas nem ugyanazz!!

En csak keresztenyeket ismerek es teljesen normalis emberek

2014. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Tágabb ismerősi körben előfordul. Úgy szereztünk róla tudomást, hogy apu 15 éve nem látott barátjával és a feleségével találkoztunk bevásárlás közben és 2 perc múlva már rá is tértek a témára (szintén hitgyüli) :D


"Én egyébként szörnyűnek tartom, h képes volt a gyerekeit is elhagyni, csak mert "az ördögtől valók." :("


Ez jó. Ezek szerint a nő megcsalta a férjét az ördöggel, ha szegény gyerekek "az ördögtől valóak".

2014. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Keresztényeknél is van kötelező befizetés. Mit gondolsz miből élnek? Hitközségi adó.
2014. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7. Amit fizetsz ha akarsz. Az osszeg sem ugyanaz ezekben az esetekben.
2014. okt. 5. 12:59
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Igy van nem kotelezo fix osszegrol beszelunk es nem heti alkalmankent.. max havinte egyszer tizedelunk*de ezt sem jelenti az hogy mar pedig bele teszem meg ha a csalad ehen halna is*bar ezt szerintem ugysem ertitek..(kereszteny vagyok)
2014. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Nincs. A férjem lelkészcsaládból származik (ő maga presbiter), hívő mindenki, de teljesen normálisak :) Én nem járok templomba, nem vagyok hívő, és sosem téma ez itthon.
2014. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!