Lolhat kérdése:

Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim lassan már négy éve elválltak, és nagyon rossz a kapcsolatuk. 10 éves voltam mikor elválltak. Egész nap egymással kiabáltak és folyton nekem panaszkodtak egsmásra.Engem nagyon megviselt ez, és pszichologushoz kellett mennem, mivel az iskolában is meglátszott rajtam. Ezután úgy tünt, hogy rendeződött a dolog, és minden jo, de kb. Fél éve megint egymást ölik, és megint mindent nekem

És a húgomnak panaszkodnak el.. Valami borzaszto élmény amikor azt hallom az anyámtól, hogy apád mekkora f... kalap, mekkora bunko.. stb.. Apámtól meg azt, hogy de utálom anyádat mit képzel magáról stb.. Tudnék én ez ellen tenni valamit, vagy ilyesmi, hogy rendeződjön mert úgy tűnik, hogy jövőre kollegista leszek, és nem szeretném, hogy ezentúl a húgom hallgassa ezt.. Van rá valami megoldás, tudok csinálni valamit??



2016. jan. 27. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőjükkel közlöd, hogy innentől hagyjanak ki téged és a húgodat a csatározásból, ha számít valamit nekik az, hogy a gyerekeiket idegroncsokká teszik, és ráadásul egyikőtök sem tud tenni a másik ellen, hiszen nektek mindketten a szülőt jelentik.
2016. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Menj anyad, apad ele es mond meg a szemukbe, hogy neked elb....ak a gyerekkorod es neked ez egy trauma volt es ezt fejezzek be mert nem akarod, hogy a hugodal is ez tortenjek. Mond meg, hogy felelotlenek es gondolkozzanak. Egyebkent velem is ez tortent csak valami 8 evesen valtak el.
2016. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el mindkettőjüknek higgadtan, hogy mennyire rossz ez neked/ nektek. Ha egymással van problémájuk üljenek le, beszéljék meg, de titeket hagyjanak ki belőle, ne uszítsanak egymás ellen, mert így a legjobb úton haladnak afelé, hogy elfordulj/ elforduljatok mindkettejüktől. Ha van egy kis jóérzés bennük és ha tudnak gondolkodni, belátják, hogy neked van igazad és változtatnak. Ha nincs, akkor nagy baj van velük. Ha nagyon nem bírod, akkor keresd meg újra a pszichológust, mert később rosszabb lesz.
2016. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, csak nem váltak el soha. A megoldás az volt, hogy elköltöztem.
2016. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!