Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen emberrel es egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A problema nagyon sokrétű. Par oraja anyam pasija anyamat megverte. Ez sajnos mar nem az elso eset ...sot. Ez megy evek ota. De most mar engem is bantott. Folyamatos terrorban tart minket. Most azt mondtam neki hogy menjen el. Most mindent megrongal a mi hazunkban. Tudni kell hogy alkoholista es anyam is az. 18 eves vagyok jovore egyetemre mennek. Mivel anyam szornyen szolgalelku es mint mondtam alkoholista tehat szornyen buta is ezert a rendoroket nem hivhatom. Mert a pasi az egyetlen kereso a csaladban es anyam egyszeruen nem hajlando dolgozni.En sajnos az iskola mellett nem tudok dolgozni. Tehat sajnos tole fuggunk. De igy nem fog elmenni mert penzt kovetel. Egyszeruen megbolondulok. Felek,merges vagyok es nem hiszem el hogy mi tortenik velem. Tudom hogy nem egyszeru a helyzet de ha tudtok valami hasznosat mondani azert halas lennek.

18/L


2016. jan. 30. 23:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Anyamon kivul senkim sincs.
2016. jan. 30. 23:40
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkor is ki kell hívni a rendőröket. Ha nem teszed meg, komoly bajotok lehet. Ha nem is most, később.

Csak ne vegye észre hogy telefonálsz, mert akkor rád támadhat. Menj el boltba / sétálni pár percet és közben hívd a rendőröket.

Itt az életek a tét.

2016. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ja hogy te se tudsz dolgozni... mutas több életképességet mint az anyád
2016. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hívhatod a rendőröket, mert anyád buta? Ugyan már. Ha valaki bántalmaz, akkor bármikor hívhatod a rendőröket.

Ahhoz meg gratulálok, hogy egy agresszív, alkoholista suttyó tart el titeket, aki még csak nem is családtag.

Nem tudsz mást csinálni, vagy összekapod magad, és szólsz az illetékes hatóságoknak, hogy segítsenek, vagy addig ütöd a pasit, amíg el nem húz tőletek, vagy pedig maradj ugyanolyan szolgalelkű, mint anyád, és éljetek így életetek végéig.

Erre nincs más megoldás, ha nem szólsz senkinek, akkor nem is fogsz segítséget kapni, ez nyilvánvaló. Főleg, ha nem vagy hajlandó dolgozni...

2016. jan. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Ha most elmész egyetemre, még 5 évig élvezheted ezt a bánásmódot. Anyád hozzáállása felháborító, remélem kidob titeket ez a fazon, hátha akkor a fejéhez kap anyuka és rájön, hogy az élősködő, parazita életstílus senki számára nem lehet perspektíva.
2016. jan. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Azt kell mondjam, megérdemlitek.

Jobban bírjátok a verést, mint a munkát.

Akkor milyen megoldást akarsz?? Dobjunk össze annyit, hogy tudjátok folytatni ezt az életmódot, és a pasit ki lehessen rakni?!


Ha ő nincs, éhen fogtok halni.


Esetleg keress egy sugar daddyt, aki nem csak téged támogat, de az anyád ivászatát is finanszírozza. Gyorsan kipottyantasz egy-két kölköt, egy darabig ellesztek a gyerektartásból.

Muterod itasd töménnyel, hamarabb megszabadulsz tőle.

2016. jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak koszonom. A tobbit inkabb nem meltatnam. Nyilvan egy ilyen helyzetben az embernek pont arra van szuksege hogy kioktassak...igen.
2016. jan. 31. 08:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Megis mit lehetne tenni? Bantalmazasnal a rendorseg tud segiteni.


A tobbiben pedig senki. 18 eves vagy, felnott, el tudsz menni dolgozni, es senkitol nem fugsz anyagilag fuggeni.

Milyen valaszra varsz?

2016. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Láthatóan mindkettőtöknek megfelel a jelenlegi élethelyzet, mert nem tesztek ellene semmit.

Akkor meg mit rinyálsz?

2016. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit vársz?

Pénzadományokat?

Hogy innen lebeszéljük anyád és a pasiját az italról?

Adunk anyádnak egy állást, ami jól fizet és be se kell járni?


Nem igen tudok megértő lenni. 16 évesen már dolgoztam, 18-at betöltve elköltöztem, 24 éves koromig tanultam. Soha nem értettem más miért csak sírni tud.


Diákmunka nincs?

Kollégiumba nem tudsz menni?

Miből fogsz továbbtanulni?

Apáddal mi van? Hozzá se tudsz menni?


Neked kell megoldást találni, te ismered a körülményeket.

Nem tudom, mit vársz idegenektől.

2016. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!