Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy ilyen emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyen emberrel szakítani vagy mi a megoldás ebben a helyzetben? 15/F

Figyelt kérdés
1 éve tart a titkos "kapcsolatunk" a testnevelés tanárnőmmel, már ha ezt annak lehet egyáltalán nevezni. Nekem soha nem volt problémám az ellenkező nemmel, nagyon tetszett ő akkoriban, valahogy inkább amolyan barátként tekintettem rá nem olyan emberként, akire fel kell nézni meg félni kell tőle, hogy milyen jegyet kapok év végén. Az osztálytársaim is így vannak vele, szeretjük őt. A lényeg, hogy kitartóan próbálkoztam nála, és nem gondoltam volna, hogy célt érek de hosszú hónapok alatt sikerült, először ő maga hívott el "megbeszélni a dolgokat", de jó meggyőzőképességem van, így hamar rájött, hogy én kellek neki :). Ezt követően egyre többször találkoztunk, vagy maradtunk ott óra után váltani egypár szót. A lényeg, hogy hamar megnyílt és nem sokkal később nekem vele történt meg az első szexuális élményem, meg egyébként is sokat köszönhetek neki és nagyon megszerettem, még jobban, mint először. Ennek ellenére most szeretném vele lezárni ezt a dolgot, mert ez az egész nem normális dolog így. Ezt a szándékomat nem közöltem még vele, mégpedig azért, mert attól félek, hogy valami visszavonhatatlan dolgot tenne. Ő 22 éves korában összejött egy vele nagyjából azonos életkorú férfival, azóta 5 éve együtt vannak, de szenved abban a kapcsolatban, mert az az ember mintha lelkileg tartaná fogva, hol mártírt játszik, hogy őt senki sem szereti, hol megfenyegeti, hogy ha elhagyja őt, akkor nagy bosszút áll. Én szeretnék rajta (a tanár/barátnőmön) segíteni, de sokszor úgy érzem, hogy ehhez kevés vagyok. Elhagyni sem merem, mert én vagyok az egyetlen támasza, aki ráadásul mindent tud róla. Eleve, ha kiderülne, milyen viszonyt ápolunk egymással, hatalmas szégyen lenne rám és a családomra, másfelől ha igazat beszél a barátja, akkor adott lenne a nem akármilyen bosszú lehetősége. Pedig közben szívesebben ismerkednék már a kortársaimmal, mert van is egy lány, akire kölcsönösen figyeltünk fel egymásra, viszont ez a furcsa/beteg(?) kapcsolat egyre inkább engem is megront, ezt érzem belülről. Ha otthagynám, még szarul érezném magam, hogy egy ilyen mocsok helyzetben magára hagyom, viszont abszolút tanácstalan vagyok, mi a francot tehetnék 15 évesen két felnőtt ember problémáját illetően. Egyébként rendkívül kitartó, minden nap sms-t küld (amúgy péntekenként tudunk találkozni csak), még a kártyámat is feltölti néha fullosra, mondván, hogy tudjunk beszélni. A kérdésre, hogy mi legyen hosszú távon így velünk, letudja annyival, hogy majd meglátjuk, de neki most nagy szüksége van rám. Egyébként tényleg minden lehetséges dologban kiszolgál, minden követ megmozgat, hogy nekem előremozdítsa a sorsomat, persze a rejtőzködés is folyton megnehezít mindent. Most 28 éves,én 15 vagyok. Mit lehetne tenni? Köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 18. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
az exemnek évekig a magyartanárnője volt a barátnője,még amikor suliba járt,akkor jöttek össze,úgy jártak két évet,aztán suli után felet.ő is el akarta hagyni,már kb fél év után,de a csaj folyton zsarolta érzelmileg,lehúzta a jegyeit,megszégyenítette az osztály előtt,ha felmerült a szakítás lehetősége.szóval,nehéz téma ez
2012. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem nem zsarol, ritka jólelkű ember, csak én érezném szarnak magam pont mert szar helyzetben van és akkor én meg otthagynám. Meg talán szeretem is, de ez inkább sajnálat.
2012. dec. 18. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán kicsit erősen fog hangzani, de ahogy ő nem törődött a későbbi érzéseiddel, mikor belement egy ilyen kapcsolatba ugyanúgy kell most neked is hátat fordítani ennek.. Nézd az a nő pontosan tudta, mire vállalkozik, mikor összejött egy fiatal diákjával.. Az ő problémáinak a megoldása nem a te dolgod.. Ezért vagy te még gyerek ő meg felnőtt..Túl fog lépni rajta, ahogy nagyon sok nő az ő korosztályában túllép a válásokon stb.. NE hagyd, hogy zsaroljon és te magad se tedd ezt saját magaddal.. Ismerkedj a fiatal lánnyal, ez az élet rendje és ezt a tanárodnak is el kell fogadnia.. Ha pedig kitudódik a dolog szépen mondd el hogy történt és vállaljátok a felelősséget mindketten.. Bár ezért szerintem inkább a nő hibás.. tudnia kellett volna hol vannak a határok.. Ismerkedj a saját korosztályoddal, bulizz, tanulj neked ez a dolgod.. Nem egy felnőtt nőt megmenteni.. 23/L
2012. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló jól megmondta, légy erős, és ha férfi módjára szakítasz vele, ez erősebbé fog tenni téged, hisz 15 évesen szakítottál egy felnőtt nővel, aki ráadásul a saját tanárod. Légy erős és állj szembe vele, mondd el neki, amit ide is leírtál, hogy nem érzed helyesnek ezt a kapcsolatot, hogy ez elferdít téged, mondd el őszintén az érzéseid, és ha nem érti meg, akkor az az ő problémája. Neki kéne elméletileg "több esze" legyen, hisz már felnőtt ember.
2012. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!