Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben tennétek ti is...

Milyen esetben tennétek ti is ugyanezt?

Figyelt kérdés
Milyen életszituáció,helyzet kényszerítene rá,szülőként,hogy aktív dolgozó,de még külön nem lakó gyereketekkel kölcsönök tömkelegét vetessétek fel?Ellehetetlenítve ezzel az életkezdést,saját család alapítását?
2016. jan. 31. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az igaz, utolsó, de itt nem derült ki, hogy a gyerek besegit e valamennyivel a koltsegekbe. Simán lehet, hogy csak ott lakik, nem járul hozzá semmihez egy filléres sem.

Azt viszont semmiképp nem tudom elképzelni, hogy otthon lakik a gyerekem, beszall a koltsegekbe, en meg kölcsönt vetetek fel vele, mert tudom is én, dupla akkora tvt akarok venni

2016. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyen. Soha nem vetetnék fel senkivel kölcsönt a saját balf**ságom miatt, főleg nem az édes gyermekemmel. Soha nem tudnék ekkora szemét lenni, és gusztustalannak tartom, ha valaki képes kiszúrni a saját gyerekével, vagy bárkijével, csak mert ő maga életképtelen. Még egy kölcsönt is idiótaság felvenni, nemhogy sokat egyszerre. Az átlag életszínvonalat mindenki meg tudja teremteni magának, aki meg a semmire túl sokat vállal, vagy nulla pénzből akar luxusban élni, az vessen magára, de ne a gyerek szívjon miatta élete végéig.
2016. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Semmilyen. Már anyám is extrém módon ellene volt a kölcsönöknek, ahogy én is és a párom is. Nagy a fantáziánk, de el nem tudunk képzelni szitut, amiben kölcsönt vennénk fel, pedig kellene pénz erre-arra.


A gyerekemre pedig nyilván nem telepszem rá. Amúgy azt elvárom tőle, hogy saját agya legyen és ne legyen befolyásolható (ez nálunk fontos, mert én elég erős akaratú s határozott véleményű vagyok s egy gyöngébb embert simán meg tudnék hajlítani, pedig nem ez a célom).

2016. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzem, akkor hitelt duplán visszafizetni (lövésem nincs, ma mekkorák a hitelkamatok, de tőlem lehet másfél is) főleg nincs...

Volt már, hogy nem jutott elég ételre sem s azért kellett volna másra is. Úgyhogy tudom, mit beszélek. Van, aki maximum akkor látja értelmét a hitelnek, ha arra kell pénz, amivel pénzt keres (pl. taxisnál a taxija).

2016. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!