Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy kérés, hogy ebben a...

Nagy kérés, hogy ebben a helyzetben ne hagyjon egyedül?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk,mindketten 19 évesek vagyunk. Anyukámnak váratlan műtétje lesz a héten egyik nap,pont aznap,amikor a barátom bulizni menne. Máskor esténként skypeon beszélünk,így nekem jó lenne,ha aznap este otthon lenne és tudnánk beszélni,hogy ne legyek egyedül,mert már most nagyon aggódom. Nem akarja kihagyni a bulit..nagy kérés ez tényleg? Szükségem lenne rá...
2016. febr. 1. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem nagy kérés ez a részedről,ilyen helyzetben a barátodnak kutya kötelessége lenne melletted lenni,akár személyesen is.

Én a helyedben elgondolkodnék kicsit,milyen emberrel is vagyok párkapcsolatban.

Akinek egy xaros buli fontosabb,mint a nője?

Ehh....

2016. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Én érthetőnek tartom a kérésed, az én páromnak nem lenne kérdés, hogy velem marad, pedig azért nálunk is vannak bulik, amik fontosak és évente csak egyszer vannak...
2016. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
első, de 19 évesen..
2016. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
#3 19 évesen sem kell érzéketlen pötsnek lenni,arra a kor nem mentség.
2016. febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Bulizni lehet a következő hétvégén is,vagy bármikor,viszont a srác nőjének most van rá szüksége.
2016. febr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ráadásul nem is hétvége lenne...és azért nem is pár hetes kis izé kapcsolat,amikor még ilyen súlyú problémákhoz nem kérjük a másik segítségét...
2016. febr. 2. 00:11
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem nagy keres. A gond mar ott kezdodik hogy kerned kellett.

Ha ennyire nem lehet ra szamitani az engem elgondolkodtatna.

2016. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem nagy kérés... Páromnál ez nem is lenne kérdés. Sőt, ő még el is jönne hozzám, meg velem együtt anyumhoz is.

Én elgondolkodnék azon, hogy mennyire érdemes mellette maradni.


Ja, és párom is 19, szóval egyáltalán nem kor függvénye a dolog.

2016. febr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha normálisan gondolkodna, kérni sem kellett volna. Elgondolkodnék a helyedben, hogy mennyire lehetsz neki fontos. Persze vannak dolgok, amit esetleg nem tud megoldani, hogy veled legyen, de a buli, az pont nem az.
2016. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem nagy kérés, legalább elgondolkodhatna a dolgon, de nyilván egy másik dugás fontosabb, mint te... mert ugyan mi másért menne el?


Én a helyedben átgondolnám a párkapcsolatomat, mert ez minden, csak nem az.

2016. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!