Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha valaki helyes 35...

Roland7777 kérdése:

Lányok ha valaki helyes 35 éves elvált svajcban él és 2milliót keres havonta és egyedül fekszik le mert csak az állatokat adja neki a jó isten ez véletlen? Vagy a sors? Itt még sosem irtam talán válaszol nekem pár lány

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És ettől most te másnak érzed magad?
2014. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szerintem nem normális ami velem történik másoknak olyan egyszerü minden nekem harcolnom kell mindenért ezerrel
2014. szept. 25. 18:09
 3/14 anonim ***** válasza:

Állatokkal fekszel le, vagy azokkal foglalkozol? Nagyon nem mindegy!

Ha előbbi, akkor kissé perverz, ha utóbbi, akkor állatorvos vagy. Így érthető a fizetésed.

Persze nem ott élsz, és nem is keresel ennyit.

2014. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Itt még sosem írtam". Mintha tegnap láttalak volna...

Egyékként meg minden életben van fent és lent. L

2014. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok állat orvos és nem fekszem le állatokkal de jó szakmám van és svajcban 4000 frank a minimál bér épp erről beszélek ki forgatod a szavaim hazugnak tartasz és rossz indulatú vagy velem pedig nem is ismersz.
2014. szept. 25. 18:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Magyarul sem tudsz írni, persze ettől még lehet jó szakmád! Nem forgatom ki, csak a fogalmazásod kissé pongyola! Na, áruld el, mi az a jó szakma, és mióta élsz Svájcban?!
2014. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatból tanul az ember.Ezért kell törekedni arra,hogy kiismerjük a társunkat.De ez bonyolúlt dolog hiszen előbb van a rózsaszin köd,majd ebből lassan tisztulva kezdünk reálisan látni.Én kivánom neked,hogy mwgtaláld egy nő mellett azt a nyugalmat és harmóniát amit annyira szeretnél.
2014. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aki szeret:),és igazán te számítasz neki,az a nő szegényen is melletted lessz!A nehézségek ugyanúgy próbára tudnak tenni egy szerelmet mint a gazdagság!Figyelj oda erre is!
2014. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a véletlenekben, a Sorsban viszont annyira igen, hogy mindennek megvan a célja, hogy miért történik, mert tanulni kell belőle. Saját példa, hogy volt távkapcsolatom országon belülről és országon kívülről is, amiből leszűrtem, hogy számomra nincs értelme, mert már nem hiszek benne. Valószínűleg majd akkor találkozol álmaid nőjével, mikor nem számítasz rá. 32N
2014. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
the way köszönöm válaszod és mindenben igazat adok csak tudod nem egyszerü meg találni azt a nőt akiről beszélsz
2014. szept. 25. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!