Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerdán apum meghalt. Többi...

Szerdán apum meghalt. Többi lent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hete volt egy baja majdnem infarktust kapott, de jobban lett utána, csak nem mert visszafeküdni. De ezután más volt.Szerdán még teljesen jól volt minden, vacsorázott teljesen jól, jó kedve volt. majd 19:30kor elaludt, és 20:00kor felkelt mert fájt a háta, mellkasa, és nagyon rosszul volt, érezte baj van, és felöltözött és mondta elmegy a kórházba, anyum csak nézett lement a konyhába gyors vele, apum ezt mondta utoljára itthon : vigyázzatok magatokra, most infarktust fogok kapni, bement a kórházba kocsival 10-15 perc alatt odaért, és besétált. és a kórházba bement és mondta : infarktust fogok kapni és meghalok, és pont 10mp-vel utána meghalt ezt mondta az orvos, és azóta anyám nem evett, és én is alig. én 15 éves vagyok és minden nap sírok, a tesóm 17 ő is sírt de ő mindig a gondokat csinálja, és most is csinált 1 nagy gondot és anyám csak sír és nem bírja tovább, mondja majd ma délután csinál valamit vele, már én is teljesen aggódom anyum miatt, már nekem is teljesen nagyon fáj a szívem. Mit csináljak?
2016. febr. 14. 01:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte részvétem, tudom milyen szőrnyű érzés, 2 éve vesztettem el apukámat szintén infarktusban... Az idő valóban segít, eleinte nem hittem el,de most már nincs az a mély fájdalom és szomorúság bennem, mint akkor volt. Hiány,na az van,de az is csillapodik idővel.

Kitartást az egész családnak!:(

2016. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos nem lesz jobb. Ha adhatok egy tanácsot, ne nézd meg apud a koporsóban. Én megnéztem egy ugyanilyen tanács ellenében, és valóban azóta csak holtan látom magam előtt.
2016. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tessék életében készült vidám fotókat és videókat nézni róla, akkor az ragad be, amit utóljára nézel...
2016. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!