Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vették észre? Szerdán...

Nem vették észre? Szerdán voltam abortuszon, mert meghalt bennem a baba.

Figyelt kérdés
Októberbe volt utoljára menszeszem, elmentem dokihoz, dec.22-én ultrahangon azt mondták nem vagyok az. Most meg kiderült hogy 11 hetes voltam. Dec.30-án elkezdtek verlem gyógyszert szedetni hogy majd attól megjön. Hát akkor már terhes voltam. Ettől meghalhatott a babám? Nagyon szerettem volna. Létezik hogy ekkorát tévednek a 21. századba az orvosok?
2011. febr. 13. 11:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
én feljelentem ezt az orvost! nagyon sajnállak téged
2011. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami veled történt:(

Nem csináltál amúgy tesztet, mielőtt elmentél dokihoz?

2011. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De csináltam tesztet,mondtam hogy poz,de most ahogy olvasgattam a papírjaimat negatív van rá írva!na ez is furcsa!!!
2011. febr. 13. 11:57
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Orvosnak kötelessége lett volna elküldeni egy vizeletvizsgálatra, ami kimutatja, hogy terhes vagy e. És csak azután engedni beszedni a gyógyszert. Nálam megcsinálta mert kimaradt egy hónap, megmondta addig nem szedhetem be gyógyszert amíg meg nem jön a negatív eredmény, mert amúgy meghalhat a baba.
2011. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Vérvételre elküldtek,de az negatív lett,dec 20-án.szerdán meg 11 hetes hogy lehettem?!én éreztem hogy baj van,de a dokira bíztam magam és ez lett az eredménye.
2011. febr. 13. 12:00
 6/29 anonim ***** válasza:
Akkor a doki a hibás, meg kellett volna ismételni a tesztet, ha már terhességi teszt pozitív lett. Nagyon sajnálom :(
2011. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
milyen gyogyszert kaptal?
2011. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem. :( A vérvétel sokkal pontosabb, mint egy terhességi teszt. Hogy lehetett negatív??? Ha a dokid a negatív vérvétel tudatában döntött a gyógyszer mellett, akkor sajna nem ő a hibás. lehet, hogy a vérvétel eredméyneket keverte össez valaki???

Nagyon sajnálom, ami Veled történt!

2011. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
nem minden gyogyszer art a babanak. attol fugg hogy mit kaptal...megvonasoso verzest a duphaston es az ultro is okoz es sok esetben ezt irjak fel ha kimarad a havi ezek pedig nem artanak a a magzatnak sott tulajdonkeppen terhessegmegtarto gyogyszer. megvastagitja a mehnyalkahartyat ami verrel tavozik ha nem vagy terhes. en nem gondolnam hogy hibazott az orvos...a laborosok hibaztak...nekem szules elott elcserltek a veremet es AB negativ eredmenyt kaptam amirol tudtam biztosan hogy lehet. a baj az volt hogy csaszar elott alltam es a rossz vertol oriasi bajban lettem volna.
2011. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A dokid milyen gyógyszert adott? Sima fog. gátlót? Ha igen, az elvileg nem árt a babának... Annyira kicsi a hormontartalmuk, hogy ha terhesség alatt szeded, akkor sem... Én az első 2 hónapban menstruáltam, így szedtem a fog. gátlót, mivel nem terveztünk babát... 9 hetes voltam,mikor kiderült a terhesség... Nem értem, hogy lehetett a vérvétel negatív, ha terhes voltál! Az 100%-osan kimutatja még a korai terhességet is, érzékenyebb,mint a tesztek...
2011. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!