Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb helye van...

Szerintetek jobb helye van egy gyereknek egy gyermekotthonban, mint egy egynemű párnál?

Figyelt kérdés
Hálás lennék, ha megindokolnátok a válaszotokat és, ha leírnátok a nemeteket, korotokat és hogy van-e gyereketek.
2016. febr. 17. 20:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%

Van gyerekem. Egy gyermekotthon borzalmas. Ezerszer jobb dolga van egy egynemű párnál, ha azok szeretik őt.


38/N

2016. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
21%

Én gyerekként írok véleményt és lény vagyok.

Szerintem ha neki nem is lenne baj, vagy nem zavarná őt, akkor meg a suliba, meg ilyen helyeken cikiznék.

2016. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
20%

Én gyerekként írok véleményt és lány vagyok.

Szerintem ha neki nem is lenne baj, vagy nem zavarná őt, akkor meg a suliba, meg ilyen helyeken cikiznék.

2016. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
A toleránsak nemmel fognak válaszolni, a homofóbok meg igennel. Nemtől, kortól és gyerekektől függetlenül.
2016. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem.

Két gyermekem van , lányok.

Viszont szeretném eloszlatni a tévhited arról hogy mi is van a gyermekotthonokban.

Nem szomorú szemű kis árvák.

A gyerekek legnagyobb része "zacis", ergo állami gondozott, akiket elvettek a szüleiktől, de nem örökbefogadhatók.

A kisbabákért meg sorbanállás van, évekig várnak az örökbefogadni vágyók.

2016. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem,attól hogy egynemű párhoz kerül,lehet boldog,kiegyensúlyozott élete,szeretni és biztonságban nevelik! 25/N 2gyerekkel
2016. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nincs jobb helyen. Egy meleg pár is képes békés, szerető otthont adni a gyereknek, csakúgy mint egy heteró pár hideg-rideg otthont. Az én szememben a melegek sem különben a heteróknál, sem pozitív, sem negatív értelemben. Ugyan olyan emberek, és azt vallom, ugyan olyan jogoknak kellene hogy megillessék őket is. Sokat gondolkoztam hogy ők miért nem fogadhatnak örökbe, az alkalmasság nem nemi identitás kérdése. Ismerek meleg párt, 12 éve vannak együtt, jómódban, szeretetben, békességben, és mégsem lehet gyerekük, pedig náluk jobb szülőket egy gyerek se kívánhatna magának, és ismerek számtalan heteró párt, akikre játékbabát nem bíznék, mégis sorra születik náluk az utánpótlás.

28/N és még nincs gyerekem

2016. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

Én meg azt mondom /gyermektelen 31 éves nő/,hogy a gyerkőcnek jobb egy szerető családban felnőni,mint az otthonban. Függetlenül attól,hogy a szülők nő-férfi,nő-nő vagy férfi-férfi páros.

A nő-nő vagy férfi-férfi páros is tud annyi szeretetet adni,mint egy nő-férfi páros.

Az pedig,hogy mi történik a hálószobában az minden esetben a szülők dolga.

Gondolom senki nem a gyerek előtt csinálja.

2016. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
8%

Jobb.

Ez nem azt jelenti, hogy minden gyereknek jobb bármelyik gyermekotthonban, illetve bármilyen egynemű párnál. Mert hát nyilván létezik olyan típusú gyerek, akinek egy rossz gyermekotthonban rosszabb sora lehet, mint a legüberebb egyneműpárnál lenne.


De alapvetően azonos feltételek mellett szerintem az otthon jobb.

2016. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy milyen neműek a szülők! Ezerszer jobb náluk, mint az otthonban!
2016. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!