Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb ha én mondom meg az...

Jobb ha én mondom meg az eltitkolt jegyeket, vagy ha a naplóból tudják meg?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok,és féltem anyukámnak eddig elmondani föciből meg bioszból a rossz jegyeimet.Föciből 3 hármasom meg egy négyesem,biológiából pedig egy hármasom van meg egy négyesem./a hármasok számítanak rossznak/ szóval eddig féltem elmondani a jegyeim,és már sejti,mert a tájkékoztatómba nincs túl sok jegy beírva.Félek inkább a kiabálás meg a lecseszés miat...Mit tegyek?

2015. nov. 19. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes szüleid vannak ha egy 3-as miatt orditanának veled
2015. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp az a jobb, ha tőled tudják meg! Vállald a felelősséget és nézz szembe a szüleiddel. Lehet, hogy leszidnak és kiabálni fognak, de ha a naplóból tudják meg, akkor csalódni fognak, hogy nem merted elmondani nekik.
2015. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is ilyenek, ők még a négyesért is mérgesek. Szerintem mondd el nekik, sokkal jobb mintha a naplóból tudják meg. És szerintem tedd oda a végére, hogy igyekszek majd kijavítani vagy valami hasonlót. Ha tőled tudják meg talán nem lesznek annyira dühösek.
2015. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is már a négyesért kiabálnak, meg minden. Ezért mindig elmondom, és már van olyan, hogy ha kapok egy 2-est, azért sem kiabál. Viszont, a tesóm mindig eltitkolja a jegyeit, anyukám a naplóból tudja meg, na... és akkor van balhé... Szóval, mond meg, ne a naplóból tudja meg!
2015. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanez volt a helyzet, általános iskolában a 3-as rossz jegynek számított.Egyszer kaptam egy 1-est még hatodikban,amit valahogy majdnem fél évig sikerült eltitkolnom, borzalmasan féltem a kiabálásoktól, mert hát mégiscsak egy 1-es.

Személyes tapasztalatból mondom, jobb, ha te magad mondod, el.Ígyis-úgyis meg fogját tudni, és kevésbé lesznek mérgesek ha te magad közlöd velük, így talán esényed is lesz rá,hogy megmagyarázd, mit nem tudtál a dogában.

2015. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nem értem, mit vagy úgy oda, én hetedikes vagyok, és a négyesért is lecsesznek... (Nem durván, de az orrom alá dörgölik).

Egyébként korrektebb volna, ha elmondanád. Szerintem.

2015. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mond el nekik inkább te.
2015. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Jobb ha elmondod tapasztalat. Ha megtudják hogy eltitkoltad akkor még mérgesebbek. :D
2015. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobb, ha kis adagokban kapják, mintha egyszerre zúdul rájuk az összes, hidd el. :)
2016. febr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel a szüleid idióták, nem várhatja el tőled senki, hogy kitedd magad az agressziónak.
2016. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!