Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szerintem az a...

Ghghg kérdése:

Mit tegyek, ha szerintem az a baj, hogy élek?

Figyelt kérdés

Mindenki rosszul járt a születésemmel, én is. Anyukámnak is sokkal jobb lett volna, ha nem készülök el véletlenül. Élni nem szeretek, mert folyamatosan furdal a lelkiismeret hogy nélkülem jobb lett volna neki. Öngyilkos lennék, de akkor ő is az lenne.

Mit csináljak? :(


2016. febr. 21. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress valamit amiért érdemes élned. Ha depizel, sem neked, sem neki nem lesz jobb. Mi olyan szörnyű az életedben hogy képes lennél eldobni?
2016. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmi... Boldognak kéne lennem. Egyetemre járok, van komoly kapcsolatom... De közben anyám meg egy gyárban megy tönkre, rosszul esik neki, hogy mikor hétvégente itthon vagyok, akkor a barátommal vagyok többet. Imádjuk egymást, de én nem tudok így élni. Ha nem lettem volna, talán tanult volna, lehetett volna több gyereke is, vagy valami. Így viszont egyedül egy gyerekkel rá volt szorulva az anyukájára, aki kölcsönöket vetetett fel vele, mondván hogy majd fizeti, de nem fizette. Albérletben lakunk, én koliban vagyok hétvégente, egy kis házat 10 éve építünk mert az adósságok miatt nem jutottunk egyről a kettőre. Az apám mintha nem is létezne, elváltak, pénz nem látunk tőle. Anya párja meg hagyja, hogy anyukám nő létére egy kemény gyárban melózzon, míg ő elvan laza helyen laza fizuval. Ez mind miattam
2016. febr. 21. 14:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne vedd rossz néven, de ez így hülyeség. Ha ezt mondod, anyukádat becsülöd le, az ő döntéseit. Érezteti veled hogy teher vagy? Rideg veled? Ha nem, akkor ne fájdítsd a szíved ezzel. (és hidd el anyud, sejti hogy min rágod magad.) Ő hozott egy döntést, és ha szeret téged nem hiszem hogy bánja. Nem rajtad múlt, nem miattad van. Ha odáig eljutottál hogy egyetemre járhass, akkor valamit nagyon jól csinált a nevelésednél. Az meg hogy kölcsönöket vett fel, szintén rajta múlott. Lehet hogy szemét vagyok, de csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát. (és most tök mindegy hogy túl jószívű, vagy gyámoltalan az illető.) Az öngyilkosságról: sajnálom hogy ennyire elkeseredett vagy, de anyud nem azért melózik érted hogy eldobd az életed. Ami a hétvégéket illeti: Vond be a párod a családotok életébe ha lehet, hogy kicsit kevésbé érezze magát mellőzve anyukád. De előbb-utóbb el kell engednie, hiszen nem fogsz mindig otthon lakni és vele élni.
2016. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem anyukád a gyenge jellem aki hagyta, hogy az anya adósságokba rángassa aztán meg összeszedett egy pasit aki magasról tesz mindenre.

Nem azért ilyen az életetek amilyen mert te megszülettél, rajtad kívül még 3 ember van aki változtathatott volna valamin de nem tette.

2016. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha pénz kel mért nem dolgozol?
2016. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

24 órám van hetente,diákhitelem van

Átlagosan 6ra érek a koliba vissza

2016. febr. 21. 20:21
 7/12 anonim ***** válasza:

aha minden nap reggel hatól este 6 ig le vagy foglalva te ezt elhiszed saját magadnak?

ha a pénz a probléma ne szendvedj hanem keres egy melót mindenkinek könyebb lenne

2016. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bemásoljam az órarendem?

Osztatlan szak

Hétvége meg kilőve,mert akkor hazautazom

Hétfőn 19 30kor véhzek,kedden 17:00 szerda 15 30csütörtök 17 30

Természetesen reggel 8tól kivéve hétfőn.),mert az 8 15

2016. febr. 21. 20:49
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem te csináltad magad szóval ezen ne agyalj. Nem vagy felelős magadért :D Nem kérdezett meg senki erről. Ha anyád nem azt akarta volna, hogy megszüless, akkor elvetetett volna.


MEg egyébként is. Elmondom élni, hogy lehet. A jelen pillanatot vedd alapnak. Úgy mintha a nulladik lenne az időben. Innen indul az egész. És a kérdés innen mit teszel,merre lépkedsz. Azt, hogy hogyan jött létre hagyd a fenébe és ne bánd.


Viszont a diákhitel az nagy szívás. nincs helyette más lehetőséged. Lesz csomó millió adósságod lesz, amit ott fogsz hurcolni egész életedben.

2016. febr. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon aggódom a diákhitel miatt :(

Az a baj hogy nem segít senki, pedig a nagyszüleim azt ígérték fognak.

Anyàval ezt meg akarom beszélni majd,mert szerint egyébként tudna adni valamennyit de evidens volt hogy majd mindent fizetek a diákhitelből :( mint a húga

2016. febr. 25. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!