Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 3 éve élek párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve élek párkapcsolatban, azonban még nem feküdtünk le a barátommal, mert szeretném megvárni, amíg betöltöm a 18-at. ( nyilván nem úgy hogy betöltöttem és durr bele. De szerintem úgy is értitek) Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

háát, afelől nem kell aggódnod hogy nem szeret ha ennyit képes rád várni :D

szerintem jó dolog ha egy lány megváratja a srácot (mondom ezt srác létemre) de 3 év nekem erős de nem semmikép nem elítélendő :)

21F

2013. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem: szegény srááác. Talán csak azért van veled, mert úgy érzi, jobbat úgy sem kaphat, akkor szenved veled, most már csak nincs sok hátra.


Te: Ha 3 éve vele vagy, és szerelmes vagy, nem kívánod? Ha: de, igen, nagyon (ami jó lenne), akkor 3 év után már nagyon nagyon szexelhetnétek és ez csak valami hülye kifogás hogy 18 éves akarsz lenni....

2013. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy most, kérdező? Pettingelni pettingeltek?


Volt lány ismerősöm, aki nem akarta 18 évesen elveszteni - de előtte pettingeltek rendesen - aztán 17 évesen egyszer mégis beszaladt a maci a málnásba - egyáltalán nem úgy, ahogy a lányzó elképzelte.


Amellett szép, de ha 16-17 évesen elveszted egy ilyen komoly kapcsolatban, szerintem vállalható, és utólag sem fogod megbánni...

2013. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17. Fél év mùlva leszek 18. Igen pettingeltünk már...
2013. aug. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!