Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kiderül, hogy 28 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül, hogy 28 évesen nincs saját lakásom, (szerintem 10 ből 7 pasinak nincs) csak albérletben élek, akkor miért lép le az összes lány, akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Ez elszomorító. Szerintem csak minden 10. ember keres nettó 220-250 felett, ők talán megtehetik, hogy lakást vesznek. De a többiek ha nincs gazdag felmenő, akkor mit tegyenek? A mai hitelekben meg a legtöbb ember elúszik, vagyis tele van a házon kívül minden héten ilyen sztorikkal.
2013. jan. 15. 09:06
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Pedig egválogatom, hogy kivel ismerkedek. Rendes lánynak tűnnek, de mikor ez kiderül, majdnem mind húzza a száját. Pedig niekik sincs saját lakásuk, akkor mire fel várja el, hogy a pasinak legyen? Vagy talán kötelező?
2013. jan. 15. 09:08
 2/41 anonim ***** válasza:
39%
Rossz körökben ismerkedsz.
2013. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Patrik24 ***** válasza:
52%
Na szépen vagyunk:DDD Ha nekik sincs akkor mit húzzák a szájukat? Olyankor meg kéne nekik mondanod, ezt amit itt leírtál. Ne várjon el olyat amit ő sem tud nyújtani.
2013. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem kizárt, hogy csak emiatt.

Viszont ha így tálalod ismerkedésnél, holott még fogalmad sincs hogy reagál: " Amúgy nincs lakásom, minden lány azt mondja erre, hogy gáz, mert a pénz a mániájuk." Ezután várod a reagciót és már ki is estél.


Mikor neten ismerkedtem volt olyan pasi, aki ezért repült.

2013. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
De most itt csak adjátok az ártatlant, hogy nem baj ha nincs saját lakás, vagy tényleg így is gondoljátok? Mert a kettő között van egy ,,árnyalatnyi" különbség.
2013. jan. 15. 09:15
 6/41 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy jöttem össze a párommal, hogy egy egy szobás albérletben lakott. Évek múlva vett egy lakást hitelre, hiába próbáltam lebeszélni róla, most meg szopjuk a f@szt a részletekkel.
2013. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 pirospöttyöslabda1 ***** válasza:
68%
Ha az adott férfit lustának, életképtelennek ítélem, akkor valóban rátesz még egy lapáttal, ha lakása sincs. Amennyiben szorgalmas, talpraesett, akkor nem érdekel, hogy van-e neki. De azért árnyalhatja a helyzeted, ha mondjuk van félretett pénzed, vagy lakáskasszád, vagy bármid, ami azt mutatja, hogy gondolkodsz hosszú távon is. Vagy mondjuk rögtön másképp hangzik, hogy "nincs lakásom, mert majd egy családiházba szeretnék beruházni, ha megatalálom azt, akivel az életemet szeretném leélni".
2013. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
52%

Az egyik volt osztálytársnőm, aki a mai napig tetszik nekem. Összejött egy nála 15 évvel idősebb raktáros csókával, akinek még gyereke is van, de van LAKÁSA is, és ott jól el fekszik a csajszi. Pedig ő is rendes lánynak tűnt nekem éveken át.


Egyik lány adatlaja mit tudom melyik társkeresőről: "Ritka manapság az a lány, aki nem a pénzre megy."


A társkereső oldalak televannak olyan lányokkal, akik kiírják, hogy legyen Audija (szószerint), egsziztenciált legyen a pasi.


Nekem sincsen semmim szóval az örök szingliség vár rám és rád, amíg nem lépsz előre anyagilag.

A csajoknak számítanak ezek, de majd, úgy is leírják itt neked, hogy nem, meg az ő pasiját az Árpád híd alól karolta fel.

2013. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
8. Igen, ezt furcsállom én is. Amint meg kimegyek az utcára, tódul az arcomba, hogy nincs lakásod? Lúzer...
2013. jan. 15. 09:39
 10/41 A kérdező kommentje:
Az pedig még nagyobb gond, hogy azt látom, hogy lakás címszó alatt a legtöbb lány nem azt érti, hogy panelban élj egyedül, sőt még csn még csak azt sem, hogy régi paraszti házat felújítva lakjál be, hanem sokkal inkább azt, ami 100 ból csak 2-3 embernek van. Olyan tipikus budai lakás, kétszintes, teraszos, 20-25 milliós, plusz 3 milliós kert és 2 milliós úszómedence. Ehhez jön még az 5 milliós autó. Vagyis durván 30 millió. De hogy ezt miből lehet előteremteni, ha nem keresel legalább havi 500 at tisztán, azt sajnos nem tudom. Az meg nem sok ember van, aki 500 kiló felett keres, tiszta munkával.
2013. jan. 15. 09:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!