Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szerintem az a...

Ghghg kérdése:

Mit tegyek, ha szerintem az a baj, hogy élek?

Figyelt kérdés

Mindenki rosszul járt a születésemmel, én is. Anyukámnak is sokkal jobb lett volna, ha nem készülök el véletlenül. Élni nem szeretek, mert folyamatosan furdal a lelkiismeret hogy nélkülem jobb lett volna neki. Öngyilkos lennék, de akkor ő is az lenne.

Mit csináljak? :(


2016. febr. 21. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Néz körül munka ügyben szerintem is kicsit. Kérdezz embereket, ismerkedj. Sokszor ilyen kapcsolatok később is jók leszek. Esetleg ne menj haza állandóan. Minek? Kezdj el önálló felnőttként gondolkozni. És azt is értsd meg, hogy úgy tűnik senki nem tudja nálad jobban a dolgokat a környezetedben. Szerintem a diák hitel szépen számold át kamatostól, hogy fog alakulni mondjuk 5 év múlvára. És akkor könnyebb a családon belül is beszélni ilyesmiről. Nagyszülőkkel mondjuk. Ők aztán tuti nem tudják, hogy ez nem egy egyszerű dolog és tényleg csak akkor jó felvenni, ha nincs más lehetőség. Kezd el kézbe venni az életed. Nincs hova tovább halogatni. Ahogy elnézem a családod ez neked egy életreszóló program lesz. Nem tehetnek róla, de nem olyanok, akik eligazodnak a világban. Neked kell...


És fontos, hogy legyél nyílt másokkal. Ne takargasd a problémáid, érzéseid. Akkor szerezhetsz igazi barátokat, ha tényleg képes vagy megmutatni magad. Mert ez igazán érdekes a másikban. És ezekkel a barátokkal segíthetitek egymás majd az úton. Nem tudom hol laksz, de pl az klasz dolog indulásnak, ha néha hívsz vendégeket, akár egy két embert. Esetleg főztök együtt. Vagy valamit. Építgesd az életed.

2016. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Muszáj hazamennem. Vőlegényem van, ha minden jól megy akkor 2 év múlva a férjem lesz. Csak hétvégente találkozom vele :( meg aztán minden h3tköznap későn érek a koliba,2-3 órát tanulok csak,ami semmire sem elég. Hétvég3n tudok igazán nekifeküdni

...

A szakom a legnehezebb párosítás az osztatlanon.

2016. febr. 29. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!