Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Nemrèg testvèrem, azt mondta nekem, hogy nem vagyok jó semmire ès nem tudja elkèpzelni mi lesz velem, ez nem az első alkalom volt, de most nagyon megbántott. Ezentúl "muterom" is ezt a logikát követi, csak veszekedig ahelyett, hogy támogatna. Mondjuk van rá oka, mert fogalmam sincs milyen szakmát válasszak, de nèha kicsit túlzásba viszi.

17/F


2016. febr. 22. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sok családban előfordul ez. Talán azért, mert nem gondolják, hogy túl komoly vagy? Talán ha elgondolkoznál azon, hogy mit szeretnél csinálni, akkor mindenki máshogy állna hozzád. Ne vedd a szívedre, csak tényleg egy 17 évesnek valami fogalma kellene hogy legyen arról, hogy mit szeretne csinálni. Aztán még meggondolhatod magad, ha a választott szakma nem tetszene annyira...

Menj el sulilátogatóba néhány helyre, és akkor talán valamelyik megtetszik.

2016. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokakkal előfordul ez szerintem. Amúgy meg marha nehéz megmondani mit válasszon az ember. Nem nagyon lehet válogatni a munkák közt, és kevesen foglalkozhatnak azzal, amit szeretnek is sajnos.
2016. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kései Sirató ***** válasza:
Itt az interneten is vannak olyan oldalak, hogy pályaválasztási tanácsok, tesztek, ezeket töltögesd ki és nagyon sok ötletet tudsz meríteni belőlük, egyre jobban kirajzolódik majd előtted, hogy mi is az a szakma, ami illene hozzád, amiben sikeres lennél, amit szeretnél és könnyen menne neked.
2016. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:

[link]


erre a linkre menj fel és ott megtalálod..

2016. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!