Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatestvérem fogdoos....

Az unokatestvérem fogdoos. Miért csinálja ezt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A harmad unokatesómmal már egy jó ideje nem találkoztunk, kb fél éve. És most teljesen más...sőt ijesztő..és undorító.

Lefeküdtem az ágyra, ő pedig rám feküdt és dörgölőzött. Meg hátulról és mikor lehajoltam valamiért. Folyton a combom simogatja, és markolássza a fenekem.."véletlenül"

Többször rászólok, és kizavarom onnan..de ez már kezdd nagyon elfajulni. Mit tehetnék hogy leállítsa magát?

Kérlek normális válaszokat..így is kivagyok teljesen!!



#fogdos unokatesó mitörténik
2016. febr. 23. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid mit szólnak hozzá?

Ne várj addig, amíg annyira rámenős lesz, hogy megfenyeget, mert akkor lehetetlen az, hogy megszabadulj tőle.

2016. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem mertem elmondani senkinek! Nagyon ciki és undorító..
2016. febr. 23. 20:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? És te? Tuti szólnék szülőknek
2016. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 acelsziv ***** válasza:
86%
gondolom ő a fiú. Rúgd tökön tiszta erőből. Ebből tanulni fog
2016. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem egyértelmű mit akar. szólj a saját szüleidnek, vagy az övéinek,hogyha nem sikerül leállítani.

amúgy harmad unokatesónál nem olyan gáz már a szexuális kapcsolat sem, de teljesen megértelek ,hogy zavar és kellemetlen. én sem tudnék sosem máshogy tekinteni az uncsijaimra, hiába legális.. úgyhogy beszélj vele!! ha nem hat szólj a szülőknek!!

2016. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy unokatesója, a kérdező nem akarja.
2016. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem neked ciki, hanem neki! És ugyan valóban undorító a viselkedése, de ez ne akadályozzon abban, hogy elmondd ezt a szüleidnek! Mindenképp szólj nekik, mivel amit az unokatesód csinál, az szexuális zaklatás, molesztálás, ami bűncselekmény!!
2016. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És itt az egyik legnagyobb gond, hogy én 15/L ő pedig 16/F...Eszem ágában sincs a szexen gondolkozni, nem h pont az unokatesómmal...pff ugyan már..
2016. febr. 23. 20:59
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Sokat segített!:) Ment a zöld jel mindenkinek!
2016. febr. 23. 21:00
 10/16 19 Albatrosz válasza:
64%
Fogd meg, és ahogyan csak tudod jól verd el, vagy ha nem szereted az erőszakot akkor mindenképpen szólj a szüleidnek, mert ez az ilyen esetek nagyon el is tudna durvulni! Kerüld a társaságát, vagy ha kell akkor vesz össze vele akármin, csak tartsd távol magadtól!
2016. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!