Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha az 5 (hamarosan...

Normális, ha az 5 (hamarosan 6) éves unokatestvérem ennyire szereti, kötődik a páromhoz?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 2 éve leszek együtt. Az unokatesóm (fiú) már az első találkozáskor megszerette, pedig nem az a nyitott, barátkozós fajta. A párom alapból nagyon szereti a gyerekeket, könnyen megtalálja velük a közös hangot és kellően lökött ahhoz, hogy 'lemenjen' a kisgyerekek szintjére.


Ha keresztanyám felhív, az unokatesóm kiabál a háttérben, hogy velem beszél e és ha igen, akkor egyből a páromat kérdezi, meg azt, hogy mikor jöhet hozzánk. Gyakran nálunk is alszik, szeret itt lenni. A párom nem egyszer bevitte a műhelybe, hogy nézzen szét, nézze meg a gépeket, stb. (gépészmérnök a párom, a tervrajzok mellett gépeket is pakol össze és hasonlók) (Unokatesóm apja autószerelő, vele is szeret a műhelyben lenni).


Keresztanyám nagyon lökött volt világ életében, legutóbb is, amikor eljöttek hozzánk, röhögve mondta, hogy már nem bírja, hogy a gyerek folyton a páromról áradozik és majd nyáron 'leadja' nekünk hetekre, hogy vigyázzunk rá.


Nem mellesleg apa kamionos, az unokatesóm oda van az autókért, de amikor mondta apa, hogy menjen el vele, üljön be a kamionjába, nézze meg, nem akart hallani sem róla.


Normális, hogy ennyire oda van a páromért?



2015. febr. 16. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy egy ilyen korú gyerek rajong valakiért. Valószínűleg példaképnek tekinti valamiért, ez sokkal jobb, mintha valami idióta celebet sztárolna állandóan
2015. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Sok ilyet láttam már és alanya is voltam már a "rajongásnak". Ez sok kisgyereknél van így, hogy nem a szűk családból, hanem pl. baráti társaságból vagy más rokonokért így odavannak.
2015. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik volt barátom nővérének a kisfia is nagyon megszeretett. Mondta, hogy biztos azért megyek mindig hozzájuk, hogy vele játszhassak, meg azt is mondta, hogy szeret engem :) A kisfiú kb 5 éves volt, aranyos volt.


Az a kapcsolatom végül véget ért, de még mindig eszembe jut, hogy mennyire ragaszkodott hozzám a kisfiú. Érezte rajtam, hogy imádom a gyerekeket és én is lementem a szintjükre, játszótérre jártunk meg hasonlók. :)

2015. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,normális!

Inkább örülnöd kéne ennek!

2015. febr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!