Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a barátom anyja?

Miért utál a barátom anyja?

Figyelt kérdés
23-éves lány vagyok.A barátommal fél éve vagyunk együtt.Amikor összejöttem a barátommal nem sokára rá oda költöztem hozzá.Ahol ő lakik.Akkor még nem tudtam hogy a barátom anyja a szomszédunk lesz.Ami nem is lett volna gond.Csak aztán kiderült hogy van kulcsa a házunkhoz és aktívan használja is, folyamatosan.Szóval volt olyan hogy szinte minden nap bejárkált volt hogy kérdezés nélkül is bejött a lakásunkba.Ami eléggé kellemetlen volt mivel nem tudtunk nyugodtan pihenni,fürödni stb.Meg hát azt a tiszteletet se kaptuk meg hogy legalább oda szóljon ha jön.Meg a barátomnak a volt barátnőjével jóba maradtak.Ami szintén nem esett jól.De nem tehettem semmit.Azóta már nem lakunk mellettük.De a páromnak van egy kislánya és mikor itt volt nálunk kibeszélte hogy a párom anyja olyanokat mond rólam hogy mindig sminkelem magam.Meg ilyenek.Mondjuk ezt se értem hogy mi köze hozzá.Meg újabban ránk fogta hogy a párom kislánya miattunk fázott fel.Amikor itt volt.Pedig ez se igaz.Mivel a gyerek folyamatosan meg van fázva amikor el is jön hozzánk mivel ő az anyjával él a párom kislánya.
2016. febr. 25. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Egyrészt :honnan tudjuk? Nem ismerünk.

Másrészt: nem a ti lakásotok, házatok, hanem a barátodé!

2016. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%

Ha ő is ott lakik, akkor mondhatja, hogy "házunk", vagy nem?

Ha nem mondhatja, akkor minek lakik ott?

Házvezetőnőnek, vagy minek?

2016. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Azért ha valakihez odaköltözöm, főleg fél év után, még nem lesz az ő lakása az enyém. Szerintem. De, mondjuk ez lényegtelen is. Attól, hogy az anyuka bejárkált, még nem jelenti azt, hogy nem szereti a kérdezőt. Az meg, hogy jóban van a barát előző nőjével, az nem tudom miért jelenti, hogy utálja a kérdezőt, Azzal van jóban, akivel akar.
2016. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Ne magadat hibáztasd, úgy tűnik az előző barátnő az etalon, azért van még mindig jóban vele. A barátodnak kellene megvédenie vele szemben. Mondjuk én zárat cseréltem volna ha ki be járkál bejelentés nélkül, elvégre jogotok volt szexelni váratlan vendég nélkül. Örülj, hogy elköltöztetek, valószínűleg az is baja, hogy elkerültetek mellőle, így nem tud átjárkálni és ezért téged okol, a párod kislánya egyértelműen ürügy. Valószínűleg az első perctől fogva hátránnyal indultál az ex-szel szemben, de az is lehet, hogy pluszban még tettél is régebben valamit, amiért neheztel rád. Ne vegyél róla tudomást, peregjen le rólad.
2016. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
És olyan szörnyű hogy azt mondja sminkeled magad? Joga van a saját véleményéhez. Amúgy lehet hogy gond van a szövegértésemmel, de kivel él a kislány? A párod anyjával, vagy a saját anyukájával?
2016. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem kedvel téged, mert " túl gyorssan" oda költöztél. A kislánynak sem lehetett könnyü feldolgozni, hogy olyan hirtelen lett szinte egyik napról a másikra valaki ott él az édesapja házaba.

Lehet hogy a párod anyukája az elött is igy átjárogatott, és csak azért mert pár hónapja megismert valakit még nem fog változtattni a szokásain.

Esetleg ha látja hogy hosszú távon is möködik a dolog ketöttök között.

2016. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A párom kislánya az édesanyjával él.Úgy értettem.És nem a nagymamájával.
2016. febr. 25. 21:56
 8/20 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy nem tettem semmi rosszat.Ameddig ott laktunk szomszédságban főztem ,mostam takarítottam.Szóval tényleg mindent megcsináltam a ház örül is.Meg minden.Ezért is érdekes hogy ennyire nem bír és ez miatt is vagyok szomorú kissé.
2016. febr. 25. 21:59
 9/20 A kérdező kommentje:
Valójában egyikünk háza se volt az a ház mivel albérletben laktunk.Igen valójában lehet önálló véleménye csak az fájt hogy akkor miért nem a szemembe mondta és miért a kislánynak mondogassa ezeket.Igen állítólag máskor is átjárkált a házba ahol a barátom és az ex barátnője laktak.Azt lehet nem zavarta.Engem személy szerint zavart.Mindenki más.Például kellemetlen volt hogy bejelentés nélkül jött.Az ,az bejött a házba szó nélkül kinyitotta a kaput és csak úgy váratlan bejött.Ezért sokszor se fürdeni nem mertem mivel a fürdőbe nem volt zár.És féltem nehogy rám nyisson.Vagy például volt olyan is hogy én se vágytam úgy a társaságára és ő akkor is jött.Vagy nem tudtam nyugodtan pihenni.Meg ilyesmi.A párom volt élettársa meg hogy jóba van vele az ellen nyilván nem tehetek semmit.Még ha nem is esik jól.De szerintem azért az nem volt szép hogy hazudott nekünk jó párszor például az újévről is hogy ő magam újévezik.Közbe meg kiderült hogy a párom volt nőjével újéveztek együtt.Az se zavart volna.Csak akkor miért hazudott.Azt nem tudom megérteni.
2016. febr. 25. 22:06
 10/20 anonim ***** válasza:
Hány éves a párod?
2016. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!