Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy idegesít...

Miért van az, hogy idegesít az apám?

Figyelt kérdés
Ahogy eszik, amikor levegőt vesz mellettem a kocsiban, egyszerűen minden. Pedig megad mindent, amire szükségem van, de mégis...
2010. márc. 31. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lehetsz ennyire kegyetlen és szívtelen apukáddal szemben. Jó hogy nem már szegénynek éppen csak nem az elmulását kívánod. Szégyellheted magadat.
2010. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
meg se érdemled, van akinek nincs se apja se anyja, te meg örülhetnél magadnak hogy boldog családban élsz, hü lye pics@...
2010. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
elnézést, hogy ilyen vagyok... az egy dolog, hogy megkapok tőle 'mindent', de hogy milyen ember, arról hadd ne mondjak semmit... amúgy fáj neked, hogy 'hüly_ pics@' vagyok?
2010. márc. 31. 22:07
 4/13 anonim válasza:
78%
hány éves vagy? mert lehet hogy a tinikor miatt van... engem is néha idegesít
2010. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem fáj, a hülyeséged a te bajod. amikor már nem lesz majd apukád, akkor gondolj erre, hogy idegesíttt, nagyon jól fogod magad érezni tőle.... amúgy tényleg egy kis hisztis liba vagy.
2010. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Neked egyszerűen túl jó dolgod van.
2010. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Anyagiakat megad, de szeretetet nem. Én erre tippelek.
2010. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer egy nyugodt pillanatotokban kérdezd meg tőle őszintén, hogy vajon miért, mert van oka.
2010. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet hogy kicsit unatkozol és k.vára ráérsz ilyenekkel foglalkozni? Olvass, tanulj keress hobbit, gondolkozz a jövődön, fejleszd magad, vagy menj el dolgozni. Ha ezeken túl vagy és még mindig van időd ilyen sz@rságokon idegeskedni, akkor meg nézz a tükörbe, mert ha mindent megkapsz ahogy mondod, akkor te egy telhetetlen ember vagy.
2010. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Abbol amit mondtal, az jon le, hogy semmi okod erre a rossz erzesre. Ha valami gondod lenne vele, akkor gondolom, hogy kiirtad volna a kerdesedben. Mindenki ember, mindenkinek vannak hibai. Igy kell elfogadni a masik foleg, ha nem art neked, csak segit. Senki sem tokeletes. Te mit szolnal, ha a gyereked azt mondana a jovoben, hogy utal, mert furcsan veszel levegot vagy csamcsogsz? Mindenkinek vannak idegesito dolgai, csak te magadon nem veszed eszre.
2010. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!