Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért csinálja ezt apám, már...

Miért csinálja ezt apám, már idegesít, hogy kiabál, mikor vezetek?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja van jogosítványom!Sokszor találkozom őzzel este 9 felé de ma mentem a kanyar előtt és láttam hogy 200-300 m-re bent áll egy őzcsapat és levettem a gázról a lában 50-el mentem apám meg elkezdett kiabálni hogy ilyenkor taposs a fékbe meg ilyenek és ezt 1 órán keresztül hajtogatta nekem hangosan!Mit csináljak hogy ilyenkor ne kiabáljon velem?Ha meglátja az őzet azonnal elkezd kiabálni hogy ott az őz fékezz meg minden és irritál hogy kiabál...
2009. ápr. 15. 21:39
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat ez kimaradt! mior fékeztem már 30 -al mentem 3-ba és akkor is csak mondta mondta meg mondta...tudom hogy félt de akkor se ordítson rám hirtelen mikor meglátjuk az őzet...
2009. ápr. 15. 21:42
 2/8 Fecc ***** válasza:
77%
Mond neki hogy most te vezetsz,és ne dumáljon bele,te sem dumálsz bele az ő vezetésébe! Egyébként tényleg lekell lassítani,nyomd meg a dudát hogy mit cselekszenek,ha le lassítass és netámn kifutnak az útra,akkor még meg tudsz álni.
2009. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

1.Téged fél meg persze magát is.

2.Egy őz nem kis kárt tud tenni a kocsiban


Ha szépen megkéred akkor biztos nem fog kiabálni veled bár gondolom csak határozottan akar fellépni, hogy mindig óvatosan vezess.

2009. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Amikor friss volt a jogosítványom, velem is ezt csinálta a férjem és nagyon idegesített. Aztán egy szép napon egyedül mentem haza a 1,5éves autónkkal és telibe találtam egy őzet. A kár: 650.000Ft, utána nagyon sokáig be se mertem ülni az autóba :-(

Szóval apukád csak jót akar, félt Téged. Beszéld meg vele, hogy ilyen esetben elég ha normális hangnemben szól az őzről, mert ha elkezd kiabálni azzal nem segít. Én például bestresszelek attól, ha valaki üvöltözik mellettem.

2009. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is kiabált az elején, aztán egyszer Tiszaújváros felé haladva nyomtam egy satut, lehúzódtam a padkára, aztán kiszálltam és mondtam: "Köszönöm, elég volt". Válasz: "Üljél vissza, ne cirkuszoljál!". Visszaültem, soha többet nem szólt bele. :D
2009. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
uccsó válaszoló (merész voltál) ! én általában felhúzom magam és hazáig pofázunk egymásnak ... Vigyázok ahogyan tudok de ha kiabál felkapom a vizet .... főleg ha hirtelen akkor néha meg is ilyedek
2009. ápr. 16. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó lenne ha nem hagynád magad felidegesíteni, idegesen veszélyes vezetni. Én egyszer így majdnem aláfordultam motorral egy utánfutónak.
2009. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám is ilyen,át érzem a helyzeted.Ilyen esetekben bedobtam semmit mondó beszélgetéseket,kérdéseket és megkérdeztem meghívhatom 1 sörre.Ez bevált,mert 1 percen belül kiment az ijedség belőle.
2009. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!