Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy idegesít...

Miért van az, hogy idegesít az apám?

Figyelt kérdés
Ahogy eszik, amikor levegőt vesz mellettem a kocsiban, egyszerűen minden. Pedig megad mindent, amire szükségem van, de mégis...
2010. márc. 31. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Engem is idegesít. Ugyanezek a dolgok. Meg hogy horkol.. most is maxon szól a fülembe a zene, hogy ne halljam, pedig szeretem, de nem tehetek róla, egyszerűen idegesít.

Nem tudom mitől lehet.. Csak ő idegesít, vagy más is a családból?

2010. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

undorító vagy, ahelyett hogy örülnél az apádnak, hogy van, van aki foglalkozik veled és szeret téged, te csak pocskondiázod...

és mégis milyen szörnyű dolgot tett veled? nem engedett egy buliba? húúúú, de szörnyű apa, félti a gyerekét, megérdemelnéd, ha ezek után tényleg undok lenne veled

2010. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egyszerűennem tehetsz róla
2013. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!