Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exet asszonynak hívja...

Atom0000 kérdése:

Ha az exet asszonynak hívja normális?

Figyelt kérdés
Több éve elváltak,mi fél éve vagyunk együtt,közös jövő tervezés stb....Gyerek miatt hívja az exe.Kérdeztem ki az,majd hírtelen ravagta az asszony.Ez szerintetek normális,mert nekem nagyon rosszúl esett :-(
2016. febr. 26. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is rosszul esne. Főleg, ha mások előtt is így beszél az exéről.

Mondjuk nem vágyom rá, hogy engem asszonynak hívjon bárki is. Mert szerintem elég gáz kifejezés.

De fura, hogy így hívja. Olyan, mintha még együtt lennének.

Mondd el neki, hogy neked ez fura és másoknak is fura lehet. Ezért figyeljen oda, hogy ne így hívja.

2016. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Hogyan hívja?
2016. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Es ha azt mondaná a volt feleségem, az sem jobb.Ha nevén mondaná az nem esne rosszul?Nem könnyü helyzet, lehet csak meg szokásból kicsuszott a száján.
2016. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
A gyerek miatt soha,de soha nem lesz teljes a válás! Ezt jegyezd meg, s ne akadékoskodj az "asszony" szón - mert ő (is) az asszonya egy életen át! Meg még vagy 20 nő, köztük te is.
2016. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Már hogy ne lenne jobb a "volt feleségem"? És miért lenne azzal baja bárkinek? Az "asszony" még akkor is bunkó, zsírosatlétás megnevezés, ha történetesen a szeretett feleségéről beszél valaki, nemhogy a voltról. Bár ahogy látom elég sok válaszolónak kilóg a kapanyél a szájából, és nem érzi ezt.


Kérdező, te egy paraszttal tervezgeted a jövődet.

2016. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak szeretik magukat abban az illuzioban ringatni hogy hàremük van. Mást is ismerek aki gyerekei anyjàt az exét asszonynsk hivja.es nem mert paraszt hanem mert ez rà a kifejez3s ( idegen nyelvben)
2016. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
egy kapa-kihullás van itt, mégpedig az ötöske retkes szájából
2016. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!