Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Mit tehetek hogy...

Kókuszlány kérdése:

Mit tehetek? Mit tehetek hogy ne érezzem magam ilyen rosszúl ezektől a helyzetektől?

Figyelt kérdés

Elég összetett problémade igyeszem öszefoglalni

A párommal tavaly költöztünk össze a közös albérletbe és hamarosan közös kis lakásunkba megyünk.A párom családjánál még ott lakik a bátya és annak párja és a nem rég megszlett első gyerekük.Ami zavar a ráomj édesanyjá minden fiogyelmét a unokájának anyának szenteli velem ellentéteben felőlem sosem kérdezz max azt hogy mikor nem vagyok otthon hogy a párom átmenjen.Közs családi nyaralásba éppen hogy bele vagyok számítva de persze csak ha busszal negyek mert a kocsiba már nem férek be.Rossz ez nekem hisz én is ugyan oylan családtag vagyok mint az a másik hölgyemény.



#anyós #unoka #kedvesség #család. após
2016. febr. 27. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Hogy mi?
2016. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

"Mit tehetek?"


Megtanulsz magyarul írni és fogalmazni.

2016. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld újra, mert nem értem mit akarsz mondani.
2016. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Valami olyasmi a lényeg, hogy anyóséknál lakik a sógor meg a barátnője/felesége+az újszülött unoka, bezzeg ők külön, és a kérdező nem kap annyi figyelmet, mint az ottlakó meny.

A válaszom: ha valaki éppen most szült, természetes, hogy több figyelmet kap, mint aki még nem szült. A nők - anyósok - főleg képesek ilyenkor bedilizni, és megszűnik körülöttük a világ, csak a baba létezik ilyenkor. Ez ilyen, tényleg természetes, fogadd el. Ha nálatok is jön a gyerek, biztos Te is több figyelmet kapsz majd, bár a külön élés miatt nyilván annyit nem, mint a másik meny, mert fizikai képtelenség többet foglalkozni a külön élőkkel, mint az együtt élőkkel. Egyébként hidd el, anyósékkal élni akkor sem leányálom, ha amúgy imádják egymást: egészen biztos, hogy megvannak a maguk kis konfliktusai, csak Te nem tudsz róluk (már ha ez vigasztal).

2016. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Beszéld meg ezt pároddal.

Buszos rész tetszett. XD Jól pofán röhögném őket.

2016. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Igen, a buszos rész a legjobb...nem is tudom eldönteni hogy ez komoly vagy hülyítesz minket:)

Tételezzük fel, hogy tényleg így van...simán felszállnék a buszra ha ez az óhajuk..de más irányba, még egy viszlátot sem mondanék nekik. Remélném hogy soha többet nem találkozunk!

2016. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na rossz a billentyüm és ezért nem jó a gépelés.Igen ez a buszos dolog komoly nem kitaláltam mivel nem férek be az 5 szemáéyes kocsiba ha a baba is bent van a babaüléssel akkor már persze az anyja is ott lesz a dúrva hogy a sofőr a párom lesz mert csak ő tud vezetni :(
2016. febr. 27. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Kié az autó, amivel mennek? Nehéz elképzelnem, hogy a 3 férfi családtag (papa, báty és a párod) közül csak egy tud vezetni, ezek szerint az ő kocsijával mennek? És papa hova ül, ha van bent 4 felnőtt (sofőr, anyós, báty és sógornő)+a gyerekülés?

Az, hogy a friss anya elsőbbséget élvez, természetes dolog, de a családi nyaalást max úgy tudnám elképzelni, hogy beül sógornő a babával, te meg még esetleg anyós, a többiek buszozzanak, ha nincs autójuk. Vagy nem kell együtt menni nyaralni, őszintén szólva (kövezzetek meg, ha akartok) nekem a hátam közepére se hiányzik olyan utazás, ahol pár hónapos csecsemőt hurcibálnak, és mindenki hozzá alkalmazkodik. Nincs bajom a gyerekekkel, magam is többszörös anya vagyok, de fiatalként a párommal élvezném a szabadságot kettecskén, még esetleg kisebb költségvetéssel is, mint anyósékhoz alkalmazkodjak vagy bébiszitteljek.

2016. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
az aktuális barátnő vagy még korai ilyen rágni magad
2016. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Közös lakás vásárlása kicsit többet jelent az "aktuális barátnő" státusznál.:-)
2016. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!